بال بایرن مونیخ، تیم ملی آلمان را به انگلیس ترجیح داد

بال بایرن مونیخ، تیم ملی آلمان را به انگلیس ترجیح داد

به گزارش تسنیم، نشریه دیلی میل انگلیس مدعی شد که جمال موسیالا بال 17 ساله تیم فوتبال بایرن مونیخ با وجود واجد شرایط بودن برای بازی در تیم ملی انگلیس ترجیح داده که برای تیم ملی آلمان بازی کند.

موسیالا متولد آلمان است اما به واسطه زندگی و تحصیلاتش که در انگلیس بوده و البته حضور در آکادمی باشگاه چلسی می‌تواند برای سه‌شیر هم بازی کند. علاوه بر این‌ها او به واسطه ملیت پدرش که نیجریه‌ای است می‌تواند برای تیم ملی این کشور هم بازی کند.

گرث ساوت‌گیت سرمربی تیم ملی انگلیس امیدوار بود که موسیالا را در جمع شاگردانش داشته باشد اما طبق اعلام نشریه دیلی‌میل این بازیکن که به تازگی هم قراردادی طولانی مدت با بایرن مونیخ بسته است و در پایان هفته جاری 18 ساله می‌شود، آلمان را به عنوان تیم ملی خود انتخاب کرده است.

موسیالا که به عنوان یکی از آینده‌‌دارترین فوتبالیست‌های حال حاضر دنیای فوتبال شناخته می‌شود، تا الان بیشتر به تیم ملی انگلیس گرایش داشت و از 14 سالگی هم در رده‌های پایه فوتبال این کشور از جمله تیم زیر 21 ساله (ماه نوامبر سال 2020) بازی و گلزنی هم کرده است. اکنون اما به نظر می‌رسد که او ترجیح داده برای ژرمن‌ها در رده ملی بازی کند.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/