بانیان وضع موجود طلبکارند/برای مبارزه با اشرافی‌گری رای دهیم

بانیان وضع موجود طلبکارند/برای مبارزه با اشرافی‌گری رای دهیم

به گزارش مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با انتقاد شدید از عملکرد روحانی اظهار داشت: شاخص فلاکت در دولت روحانی به بدترین شرایط رسید و سفره چند متری مردم به چند میلیمتر کاهش یافته است.

وی خطاب به دولتمردان گفت: سوال ما از شما این است که چرا از معرفی بدهکاران بانکی طفره می روید؟

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سوال ما این است که کدام رئیس بانک مرکزی هزاران میلیارد تومان پول بدون پشتوانه چاپ کرد، ارز ۴۲۰۰ تومانی را به عده ای خاص و عمده تسهیلات بانکی را به نور چشمی های بالای شهر و افرادی خاص داد؟

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آن زمان که رئیس و مرئوس در یک آپارتمان زندگی می کردند، آن روزی که معطل غربی ها نبودیم و آن زمانی که حقوق های نجومی وجود نداشت، ما با این مسائل مواجه نبودیم.

سلیمی تأکید کرد: عجیب است که بانیان وضع موجود امروز طلبکار هم شده اند اما باید بدانند که مردم هرگز فراموش نمی کنند چه کسانی در سال ۹۲ روبان بنفش دور دست خود پیچیدند و از روحانی حمایت کردند و می بینیم امروز برخی از آنان از روحانی اعلام برائت می کنند!

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما برای تغییر وضع موجود، گسترش گفتمان عدالت و مقاومت، مقابله با اشرافی گری و بی حالی و بی عرضگی برخی از افراد پای صندوق های رأی می رویم.