بایرن مونیخ درخواستی برای جذب کوین تراپ نداده است

بایرن مونیخ درخواستی برای جذب کوین تراپ نداده است

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای اخیر شایعه شده بود که باشگاه بایرن مونیخ، کوین تراپ را به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های خود برای تقویت پست دروازه‌بانی تیم تحت‌هدایت یولیان ناگلسمان در نظر گرفته است اما حالا خبر می‌رسد که چنین چیزی صحت ندارد.

مارکوس کروش مدیر ورزشی تیم فوتبال اینتراخت فرانکفورت ضمن تکذیب شایعه ارائه پیشنهاد بایرن مونیخ به این باشگاه برای جدب کوین تراپ 32 ساله، به نشریه آلمانی «کیکر» گفت: این داستانی است که توسط مدیر برنامه‌ها ساخته شده و کاملاً مزخرف است.

در سوی دیگر روزنامه آلمانی «Süddeutsche Zeitung» چاپ مونیخ گزارش داد؛ یان زومر دروازه‌بان سوئیسی مدنظر بایرنی‌ها به اطلاع مدیران باشگاه بوروسیا مونشن‌گلادباخ رسانده که تمایل دارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی جاری به بایرن مونیخ ملحق شود.

طبق این گزارش؛ باشگاه بوروسیا مونشن‌گلادباخ هم مشکلی با جدایی دورازه‌بان 34 ساله‌اش ندارد، در صورتی که پیشنهادی در حدود 5 میلیون یورویی از بایرن دریافت کند. عملی شدن این انتقال حالا بسته به حاضر شدن بایرنی‌ها به پرداخت ‌چنین رقمی دارد.

مدیران باشگاه بایرن مونیخ در پی شکسته شدن پای مانوئل نویر در تعطیلات، در تلاش برای به خدمت گرفتن دروازه‌بانی جدید هستند و زومر که تا پایان فصل جاری تحت‌قرارداد باشگاه بوروسیا مونشن‌گلادباخ است، می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای آنها باشد.

انتهای پیام/