ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

خبرورزشی –

پرتاب اوت با پشتک یکی از اتفاقات عجیب فوتبال ایران طی فصول اخیر بوده که در لیگ برتر توسط نادر محمدی در پیکان نگاه‌ها را بیشتر از قبل به خود جلب کرده است. پدیده پیکان در فصل گذشته با این شیوه توانسته بود نگاه فوتبالدوستان را به خود جلب کند و در چند مرحله نیز برای دستیابی به نتیجه تیمش موفق عمل کرده است.

اکنون اما در لیگ ایران یک گل ویژه با این شیوه به ثمر رسیده است؛ ویستاتوربین تهران که در این فصل به لیگ آزادگان صعود کرده، در سومین بازی فصل اولین گل خود را به شیوه‌ای جالب به ثمر رساند. ویستاتوربین که در سومین هفته لیگ راهی قزوین شده بود، در ثانیه‌های پایانی بازی با یک پرتاب اوت پشتک وارو و در ادامه ضربه قیچی بازیکن خود در محوطه جریمه به گل سه امتیازی و جالبی دست یافت.

طاهر امینی که در نیمه دوم این بازی وارد زمین شده بود، بعد از اینکه در چند پرتاب به این شیوه توانسته بود برای تیمش موقعیت‌سازی کند، در وقت تلف شده این بازی با پرتابی دیگر به شیوه پشتک وارو، هم‌تیمی‌اش را داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت کرد و حسین ابرقویی نیز این توپ را با ضربه قیچی وارد دروازه شمس آذر قزوین کرد تا اولین سه امتیاز به حساب ویستاتوربین واریز شود.

صحنه این گل متفاوت را در ویدیوی زیر ببینید:

گلی که کاملا به شیوه غیرمرسوم نسبت به آنچه که در دنیای فوتبال دیده‌ایم و با حرکاتی به شیوه آنچه که معمولا در فیلم‌های معبد شائولین دیده‌ایم رقم خورد. پرتاب اوت‌هایی که اکنون جایگاه خاصی در فوتبال ایران یافته‌اند و باید دید تا چه زمانی این شیوه ادامه خواهد داشت.

تصاویر اوت پشتک وارو و گل متفاوت ویستاتوربین را در زیر ببینید:

175388 - ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

175385 - ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

175386 - ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

175387 - ببینید| گلزنی به سبک معبد شائولین/ جالب‌ترین گل در لیگ فوتبال ایران را ببینید

منبع : خبرورزشی