برای ادامه راه احتیاج به موفقیت در بازی فردا داریم

برای ادامه راه احتیاج به موفقیت در بازی فردا داریم

به گزارش مهر، جلال امیدیان پنجشنبه شب در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های «گل‌گهر سیرجان – صنعت‌نفت آبادان» عنوان کرد: در ابتدا در گذشت نادر دست‌نشان را به جامعه ورزشی تسلیت عرض می‌کنم؛ امیدوارم که هر چه زودتر این ویروس منحوس از سر مردم دنیا کم شود و همه مریض‌ها شفا پیدا کنند. همین طور امیدوارم الهویی همکارمان که گرفتار این ویروس شده است که هر چه زودتر خوب شود و به جمع ما برگردد.

امیدیان در مورد بازی فردا گفت: ما دو هفته خوب داشتیم، دو نتیجه خوب گرفتیم، امیدوارم فردا بچه‌هایمان با تمرکز بسیار بالا ظاهر بشوند، چون برای ادامه راه احتیاج داریم فردا با موفقیت از زمین بیرون بیاییم. با تدابیری که قلعه نویی در هفته گذشته اندیشید و تمرینات خوبی که داشتیم، خیلی خوش بین و امیدوار هستیم که بتوانیم فردا را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

مربی گل‌گهر در مورد تیم حریف اظهار داشت: به بچه‌هایمان گفتیم که نفت‌آبادان تیم بسیار خوب و قابل احترامی هست، به هر حال در خط حمله بازیکنانی دارد که می‌توانند تأثیرگذار باشند، امیدوار هستیم که در بازی فردا با ۹۰ دقیقه تمرکز و جنگندگی و تلاش به موفقیت برسیم.

وی در مورد بازی‌های آینده و جام حذفی افزود: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و برنامه‌مان بازی به بازی است، به دنبال این هستیم موفقیت را در بازی‌های پیش رو داشته باشیم. به هر حال برنامه را دادند، زیاد به برنامه فکر نمی‌کنیم، دنبال این هستیم اول از همه در بازی فردا بتوانیم موفق باشیم و پله پله جلو برویم، قطعاً تیم گل‌گهر این پتانسیل را دارد که بتواند جزو تیم‌های بالای جدول باشد. امیدوارم بچه‌هایمان تمرکز و انگیزه کافی برای بازی فردا داشته باشند، ما تلاشمان در هفته گذاشته جدا از آنالیز این بود که «انگیزه و تمرکز» را برای بازیکن‌هایمان القا بکنیم.

او در مورد محرومین و مصدومین تیم گل‌گهر گفت: نفرات‌مان تقریباً کامل هستند، جدا از باقری که خودمان نمی‌خواهیم ریسک بکنیم، چون در ادامه راه قطعاً برایمان کمک می‌کنند، بقیه نفرات آماده بازی هستند و ان‌شاالله کمک‌مان می‌کنند.