برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۴/ مصاف آلمان و اسکاتلند در افتتاحیه

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۲۴/ مصاف آلمان و اسکاتلند در افتتاحیه

به گزارش خبرگزاری مهر، هفدهمین دوره رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ از روز جمعه، بیست و پنجم خرداد با حضور ۲۴ تیم در ۶ گروه به میزبانی کشور آلمان آغاز خواهد شد. در نخستین روز این رقابت‌ها و در بازی افتتاحیه، تیم ملی فوتبال آلمان به مصاف اسکاتلند خواهد رفت.

دور اول یورو ۲۰۲۴

(جمعه ۲۵ خرداد)

گروه A: آلمان – اسکاتلند (ورزشگاه آلیانتس آرنا مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جدول رده بندی گروه A
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ آلمان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ اسکاتلند ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ مجارستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ سوییس ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
جدول رده بندی گروه B
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ اسپانیا ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ کرواسی ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ ایتالیا ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ آلبانی ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
جدول رده بندی گروه C
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ اسلوونی ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ دانماری ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ صربستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ انگلیس ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
جدول رده بندی گروه D
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ لهستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ هلند ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ اتریش ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ فرانسه ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
جدول رده بندی گروه E
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ بلژیک ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ اسلواکی ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ رومانی ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ اوکراین ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
جدول رده بندی گروه F
ردیف تیم برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ ترکیه ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۲ گرجستان ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۳ پرتغال ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰
۴ چک ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰ ۰

شنبه ۲۶ خرداد

گروه A: مجارستان – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه B: اسپانیا – کرواسی (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۰:۳۰)

گروه B: ایتالیا – آلبانی (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۲۷ خرداد

گروه D: لهستان – هلند (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: اسلوونی – دانمارک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: صربستان – انگلیس (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دوشنبه ۲۸ خرداد

گروه E: رومانی – اوکراین (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه E: بلژیک – اسلواکی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: اتریش – فرانسه (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۳:۳۰)

سه‌شنبه ۲۹ خرداد

گروه F: ترکیه – گرجستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: پرتغال – کرواسی (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۳:۳۰)

دور دوم یورو ۲۰۲۴ (چهارشنبه ۳۰ خرداد)

گروه B: کرواسی – آلبانی (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه A: آلمان – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – سوئیس (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

پنجشنبه ۳۱ خرداد

گروه C: اسلوونی – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه C: دانمارک – انگلیس (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه B: اسپانیا – ایتالیا (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

جمعه اول تیر

گروه E: اسلواکی – اوکراین (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه D: لهستان – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: هلند – فرانسه (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۲ تیر

گروه F: گرجستان – جمهوری چک (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۱۶:۳۰)

گروه F: ترکیه – پرتغال (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: بلژیک – رومانی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دور سوم یورو ۲۰۲۴

(یکشنبه ۳ تیر)

گروه A: سوئیس – آلمان (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه A: اسکاتلند – مجارستان (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دوشنبه ۴ تیر

گروه B: کرواسی – ایتالیا (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه B: آلبانی – اسپانیا (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۵ تیر

گروه D: هلند – اتریش (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه D: فرانسه – لهستان (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه C: انگلیس – اسلوونی (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه C: دانمارک – صربستان (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۶ تیر

گروه E: اسلواکی – رومانی (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه E: اوکراین – بلژیک (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

گروه F: جمهوری چک – ترکیه (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

گروه F: گرجستان – پرتغال (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۴
شنبه ۹ تیر

بازی ۳۸: تیم دوم گروه A – تیم دوم گروه B (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۷: تیم اول گروه A – تیم سوم گروه C (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

یکشنبه ۱۰ تیر

بازی ۴۰: تیم اول گروه C – تیم سوم یکی از گروه‌های D، E یا F (ورزشگاه شالکه آرنای گلزن‌کرشن؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۳۹: تیم اول گروه B – تیم سوم یکی از گروه‌های A، D، E یا F (ورزشگاه راین‌انرژی کلن؛ ساعت ۲۲:۳۰

دوشنبه ۱۱ تیر

بازی ۴۲: تیم دوم گروه D – تیم دوم گروه E (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۱: تیم اول گروه F – تیم سوم یکی از سه گروه A، B یا C (ورزشگاه والد آرنای فرانکفورت؛ ساعت ۲۲:۳۰)

سه‌شنبه ۱۲ تیر

بازی ۴۳: تیم اول گروه E – تیم سوم یکی از گروه‌های A، B، C یا D (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۴: تیم اول گروه D – تیم دوم گروه F (ورزشگاه ردبول آرنای لایپزیگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴
جمعه ۱۵ تیر

بازی ۴۵: برنده بازی ۳۹ – برنده بازی ۳۷ (ورزشگاه MHP آرنای اشتوتگارت؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۶: برنده بازی ۴۱ – برنده بازی ۴۲ (ورزشگاه فولکس‌پارک هامبورگ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

شنبه ۱۶ تیر

بازی ۴۸: برنده بازی ۴۰ – برنده بازی ۳۸ (ورزشگاه دوسلدورف آرنا؛ ساعت ۱۹:۳۰)

بازی ۴۷: برنده بازی ۴۳ – برنده بازی ۴۴ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)

مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۴
سه‌شنبه ۱۹ تیر

بازی ۴۹: برنده بازی ۴۵ – برنده بازی ۴۶ (ورزشگاه آلیانتس آرنای مونیخ؛ ساعت ۲۲:۳۰)

چهارشنبه ۲۰ تیر

بازی ۵۰: برنده بازی ۴۷ – برنده بازی ۴۸ (ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک دورتموند؛ ساعت ۲۲:۳۰)

دیدار فینال یورو ۲۰۲۴
یکشنبه ۲۴ تیر

بازی ۵۱: برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰ (ورزشگاه المپیک برلین؛ ساعت ۲۲:۳۰)