برگزاری فینال جام حذفی در قزوین قطعی است

برگزاری فینال جام حذفی در قزوین قطعی است

حسین باجیوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تعیین ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برای میزبانی از بازی فینال جام حذفی اظهار کرد: تا به این لحظه برگزاری دیدار فینال جام حذفی در قزوین قطعی است.

وی افزود: تمام مکاتبات لازم برای برگزاری بازی انجام شده و ورزشگاه و شرایط استان برای برگزاری بازی مهیا شده است و امیدواریم یک فینال خوب را در قزوین شاهد باشیم.

رییس هیئت فوتبال استان قزوین با اشاره به طرح برخی موضوعات مبنی بر آماده نبودن ورزشگاه این صحبت ها را ناعادلانه خواند و تاکید کرد: ورزشگاه برای همه بازی های کشور آماده است و هیچ مشکلی برای برگزاری مسابقات وجود ندارد.

وی با اشاره به وضعیت چمن ورزشگاه عنوان کرد: علاوه بر اینکه یک فصل شمس آذر در این زمین میزبان تیم های لیگ برتر بوده بلکه بازی تیمی مانند پرسپولیس هم در این ورزشگاه برگزار شده و هیچ مشکلی در رابطه با چمن وجود نداشته است.

باجیوند ادامه داد: هیچ مشکل و اتفاقی مرتبط با چمن در این ورزشگاه نداشتیم و شرایط چمن ورزشگاه سردار آزادگان در شرایط مطلوب است.

وی عنوان کرد: روز پنجشنبه همه وضعیت چمن ورزشگاه سردار آزادگان را خواهند دید و امیدواریم شاهد یک بازی خوب و بدون مشکل و حاشیه باشیم.