برگزاری نخستین جشنواره شهید بهشتی با هدف رفع چالش‎های دستگاه قضایی

برگزاری نخستین جشنواره شهید بهشتی با هدف رفع چالش‎های دستگاه قضایی

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

فارس:  پژوهشگاه قوه قضائیه به مناسبت هفته پژوهش و در راستای حمایت از دستاورد‌های علمی ـ پژوهشی نظر بر رفع مشکلات و چالش‌های دستگاه قضایی، نخستین جشنواره شهید بهشتی را برگزار می‌کند. این جشنواره در سه بخش پژوهش برتر، رأی پژوهش‌محور برتر و ایده‌ برتر برگزار خواهد شد.

تحول در حکمرانی قضایی، آسیب‌شناسی و حل مسائل دستگاه قضا، بهبود فرایند‌های دادرسی عادلانه، ارتقای اتقان آرای قضایی و فناوری‌های ناظر بر هوشمند‌سازی قوه قضائیه، محور‌ها و موضوعات جشنواره بزرگ شهید بهشتی را تشکیل می‌دهد.

بخش «پژوهش برتر» ویژه تمام پژوهشگران و دانشگاهیان و بخش «آرای پژوهش‌محور برتر» مختص قضات سراسر کشور است. همچنین در بخش «ایده‌ برتر» تمام مردم و نخبگانی که ایده‌ای در راستای محور‌های این جشنواره داشته باشند می‌توانند شرکت کنند.

متقاضیان شرکت در این جشنواره، تا دهم آذر جاری مهلت دارند آثار خود را از طریق ایمیل به نشانی [email protected] ارسال کنند. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات بیشتر شامل آثار واجد شرایط در جشنواره، شاخص‌های انتخاب آثار برتر و مطالعه شیوه‌نامه و تکمیل فرم شرکت در نخستین جشنواره شهید بهشتی به تارنمای پژوهشگاه قوه قضاییه به نشانی www.jri.ac.ir مراجعه کنند یا با دبیرخانه پژوهشگاه به شماره تلفن ۲۲۰۹۲۰۶۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/