بهنام برزای: باید از اول در پست دفاع بازی می‌کردم

بهنام برزای: باید از اول در پست دفاع بازی می‌کردم

خبرورزشی/ لیگ برتر ایران؛ بهنام برزای مدافع تیم گل‌گهر در خصوص شرایط این تیم قبل از دیدار با آلومینیوم اراک گفت: آلومینیوم اراک واقعاً در لیگ امسال شگفتی آفرید و خیلی خوب کار کرد و ما می‌دانیم که هجومی بازی می‌کند و تیم خطرناکی است و من هم به عنوان یک عضو از دفاع به همراه بقیه باید حواسم به مهاجمان آنها باشد؛ گرچه خودمان یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ را داریم و فکر می‌کنم آقای گل امسال از تیم ما انتخاب شود. 

وی در خصوص اینکه آیا در پست غیر تخصصی یعنی دفاع راست جا افتاده یا خیر؟ ادامه داد: الان که به خواست آقای قلعه‌نویی دارم در پست دفاع راست بازی می‌کنم و خدا را شکر توانستم توقعات را برآورده کنم. به این فکر می‌کنم که از اول باید در همین پست بازی می‌کردم! من به غیر از دروازه حاضرم در هر جایی که امکان دارد به میدان بروم. 

این بازیکن در خصوص اینکه چرا از کورس عقب افتاده‌اند؟ گفت: ما یکی، دو بازی عقب افتاده داریم و دوباره به صدر جدول برمی‌گردیم چرا که جایگاهمان این جای جدول نیست. البته تیم‌های دیگر هم از این فرصت خوب استفاده کردند و امتیاز گرفتند ولی ما همان گل‌گهر اول فصل و حتی بهتر از آن هستیم. بالانشین لیگ بیستم خواهیم شد و خواهیم ماند. 

برزای که خودش سابقه حضور در دربی را دارد، در خصوص دربی ۹۴ که با نتیجه تساوی تمام شد، افزود: بله به هر حال من زمانی که در استقلال بودم دربی را تجربه کردم، خیلی بازی مهم و حساسی است. من هم به عنوان یک بیننده بازی را دیدم و از ارائه نمایش خوب دو تیم لذت بردم، ولی الان سرباز گل‌گهر هستم و باید برای این تیم بجنگم. برای استقلال به عنوان تیم سابقم و یکی از پرهوادارترین تیم‌های آسیا آرزوی موفقیت دارم‌ اما همان‌طور که گفتم تنها چیزی که الان روی آن تمرکز دارم، گل‌گهرسیرجان است.