به عنوان کاپیتان باسابقه از من نظر نخواستند!

به عنوان کاپیتان باسابقه از من نظر نخواستند!

  • توسط : تازه ترین ها
  • در : 1399-05-11
  • در : فوتبال ایران ورزشی

به گزارش خبرورزشی، قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم ذوب ‌آهن اصفهان درباره تساوی یک-یک تیمش برابر نفت مسجدسلیمان و از دست دادن دو امتیاز دیگر در یک بازی خانگی و شرایط این تیم توضیحاتی داد که در ادامه می‌خوایند:
*شرایط ما در جدول اصلاً خوب نیست و امیدوارم در بازی‌های آینده نتایج خوبی بگیریم.
*من چند بار فیلم آن صحنه را دیدم و فکر می‌کنم بازیکن حریف در آفساید قرار داشت. ما در بازی با ماشین‌سازی هم به شدت از داوری ضربه خوردیم و اگر سه امتیاز آن بازی را می‌گرفتیم الان این‌قدر استرس نداشتیم. جالب اینجاست که داور بازی به ما می‌گفت اتفاقی است که رخ داده! با شنیدن این جمله واقعاً نمی‌دانستم چه باید بگویم.
*من یک بازیکن هستم و نمی‌توانم در مورد عملکرد سرمربی تیمم صحبت کنم. فقط باید بگویم که لوکا هم مثل مربیان قبلی ما زحمت می‌کشد، ولی امسال برای تیم ما اتفاقاتی رخ داده است که نمی‌توان مدیریت، بازیکنان و کادر فنی را به صورت صد درصد مقصر دانست.
*امسال اتفاقات عجیبی برای ما رخ داد و این فصل عجیب‌ترین فصل برای من بود که سال‌هاست در تیم ذوب‌آهن بازی می‌کنم. فکر می‌کنم این وظیفه مدیران است که مشکلات را ریشه‌یابی کنند تا فصل بعد چنین شرایطی نداشته باشیم.
*ما در خیلی از بازی‌ها اصلاً فکرش را نمی‌کردیم که شکست بخوریم، ولی باختیم و حتی مساوی هم نگرفتیم.
*اول فصل تصور ما این بود که سهمیه را بگیریم و برای حضور در کورس قهرمانی تلاش کنیم، ولی حالا باید برای سقوط نکردن بجنگیم.
*برای ذوب‌آهن هیچ چیز در این فصل طبیعی نبود و امیدوارم فصل بعد همه چیز به شرایط خوب گذشته برگردد.
*من نمی‌توانم در مورد عملکرد مدیریت یا کادر فنی نظر بدهم، چون فقط یک بازیکن هستم.
*در این فصل هم مسئولان باشگاه از من به‌عنوان کاپیتان یا بازیکن باسابقه تیم کمک یا مشورت نخواستند.
*من فقط یک بار بعد از بازی برگشت با سایپا نظرم را گفتم. از طرفی اعتقادم این است که نباید همه تقصیرها را به مدیریت باشگاه ربط بدهیم.
*ما با آمدن رادولوویچ شرایط خوبی داشتیم، ولی عدم بازگشت این مربی به ایران دوباره برای تیم ما چالش درست کرد. امسال واقعاً همه چیز در تیم ما عجیب بود.