به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی؛ آغاز رقابت‌های ورود به اردوی تیم ملی کاراته از دوم شهریور

به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی؛ آغاز رقابت‌های ورود به اردوی تیم ملی کاراته از دوم شهریور

به گزارش تازه ترین ها به نقل از تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، با توجه به شرایط خاص موجود به منظور حفظ سلامت کلیه شرکت کنندگان در پیکارهای انتخابی ورودی به اردوهای تیم ملی بزرگسالان، و همچنین رعایت حداکثری کلیه پروتکل‌های ارائه شده از سوی فدراسیون پزشکی ورزشی، برنامه زمانبندی و چگونگی حضور ورزشکاران جهت شرکت در این پیکارها اعلام شد. 

مسابقات بخش آقایان در شرایطی طی روزهای دوم و سوم شهریور برگزار می‌شود که بر اساس برنامه اعلامی در روز نخست این پیکارها (سه شنبه 2شهریور ماه) مسابقات وزن منهای 60 کیلوگرم از ساعت 9 و وزن منهای 67 کیلوگرم از ساعت 14 آغاز می‌شود.

کلیه شرکت کنندگان این دو وزن می‌بایست روز دوشنبه اول شهریور ماه از ساعت 15 در محل هتل فرهیختگان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات حضور داشته باشند. 

مسابقات روز دوم، از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 3شهریور  با برگزاری رقابت‌های وزن منفی 75 کیلوگرم آغاز می‌شود، رقابت‌های وزن منفی 84 کیلوگرم از ساعت 12 و وزن مثبت 84 کیلوگرم از ساعت 14 پیگیری می‌شود. 

پذیرش و وزن کشی این 3 وزن از ساعت 15 روز دوم شهریور در محل هتل فرهیختگان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات انجام خواهد شد.

مسابقات بخش بانوان در روز‌های پنج شنبه و جمعه 4و 5 شهریورماه پیگیری می‌شود و در روز نخست پیکارهای دو وزن اول برگزار خواهد شد، بر همین اساس رقابت‌های روز اول از ساعت 9 صبح در وزن منهای 50 کیلوگرم آغاز می‌شود  و در ادامه پیکارهای وزن منفی 55 کیلوگرم از ساعت 13 پیگیری خواهد شد. 

کلیه شرکت کنندگان این دو وزن می‌بایست از ساعت 15 روز چهارشنبه سوم شهریور ماه در محل هتل فرهیختگان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات جهت پذیرش و وزن کشی حضور داشته باشند. 

در روز پایانی مسابقات و در بخش بانوان، رقابت‌های وزن منفی 61 کیلوگرم از ساعت 9، وزن منفی 68 کیلوگرم از ساعت 12 و وزن مثبت 68 کیلوگرم از ساعت 15 پیگیری خواهد شد. 
پذیرش و وزن کشی این 3 وزن از ساعت 15 روز 4 شهریور در محل هتل فرهیختگان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات انجام خواهد شد.

کلیه شرکت کنندگان در انتخابی ورودی به اردوهای تیم ملی، نفرات برتر انتخابی استان‌ها و نفرات دعوت شده به انتخابی درون اردویی بر اساس شاخص‌های اعلامی قبلی، می‌بایست نسبت به انجام تست پی سی آر در مراکز معتبر اقدام نمایند و اصل جواب منفی تست که حداکثر 72 ساعت از  زمان آن گذشته است را  در زمان پذیرش به همراه دیگر مدارک لازم ارائه نمایند. 

تنها در صورت ارائه جواب منفی تست پذیرش از متقاضیان صورت می‌پذیرد و سپس فدراسیون نیز پیش از پذیرش اقدام به انجام مجدد تست و قرنطینه بازیکنان می‌نماید. 

هزینه تست پی سی آر در محل پذیرش بر عهده فدراسیون است و هزینه اسکان و غذا بر عهده ورزشکاران است (هزینه اسکان برای یک شب به مبلغ هر نفر 1/500/000 ریال (یکصد و پنجاه هزار تومان) است.)

مربیانی که اسامی آن‌ها در لیست معرفی از استان قرار دارند جواز حضور در سالن مسابقات را دارند و موظف هستند تست پی سی آر 72 ساعت قبل را ارایه دهند و هزینه تست، اسکان و غذا نیز بر عهده خودشان می‌باشد.

پذیرش کلیه شرکت کنندگان (ورزشکار و مربی) روز قبل از زمان برگزاری الزامی است، در صورت عدم حضور در زمان پذیرش و حضور قرنطینه، امکان حضور در سالن مسابقات وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام/