بیانیه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت هفته دفاع مقدس

بیانیه رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری مهر، در متن بیانیه سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا آمده است: هفته دفاع مقدس یادآور حادثه عظیم قرن و همچون نگینی است که تا همیشه تاریخ بر تارک انقلاب اسلامی و ملت عزیز ایران می‌درخشد و این رشادت‌ها، ایثار و از خودگذشتگی غیور مردان و شیر زنان آن مقطع هیچگاه از ذهن ملت ایران پاک نخواهد شد چرا که دوران پر افتخار دفاع مقدس، اوج افتخارات ملت شریف ایران اسلامی است.

روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامیمان، سربلندی و رشادت ملتی را شهادت می‌دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار مقاوم‌تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، بیرق آزادگی و ثمره مقاومت را به اهتزاز در آورده است.

دفاع ۸ ساله نابرابر ما نه برای خاک، بلکه برای دفاع از باورها و ارزشهای دینی و انقلابی بود. نبرد اسلام و کفر تمامی ندارد. لذا از شکلی به شکل دیگر تغییر چهره می‌دهد امروز نیز ایران اسلامی در یک نبرد تمام عیار در جبهه اقتصادی و فرهنگی با دشمن می‌باشد و تا زمانیکه جمهوری اسلامی به آرمان‌های انقلاب و امام راحل و رهبری عزیز و شهدا و اصول اصلی انقلاب پایبند باشد دشمن از دشمنی و لجاجت دست بر نمی‌دارد و علت اصلی فشارها هم جایگاه مستقل و قدرتمند ملت ایران است.

سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، یاد و خاطره امام راحل عظیم‌الشأن و شهدای گرانقدر ۸ سال دفاع مقدس را گرامی می‌دارد، و با همرزمان شهیدمان عهد و پیمان می‌بندیم که با همه توان و ظرفیت در پی تحقق پلیس مکتبی و انقلابی در تراز و شأن نظام اسلامی باشیم. اینک ملت شریف ایران و فرزندان غیور ملت در نیروی انتظامی راه و توصیه شهدا که همانا پیروی از ولایت و دفاع از ارزشهای انقلاب و میهن اسلامی است را سر لوحه کار خود قرار داده و با پیروی از فرامین و تدابیر حکیمانه و هوشمندانه فرماندهی معظّم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای پرچم نظام اسلامی را به دست صاحب اصلی‌اش حضرت حجت (ارواحنا لمقدمه الفداء) تقدیم خواهد کرد.

منبع : مهر