بیلقان الگوی مقابله با کرونا در البرز است

بیلقان الگوی مقابله با کرونا در البرز است

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، سردار علیرضا حیدرنیا صبح سه‌شنبه در جریان بازدید از مرکز واکسیناسیون مسجد جامع بیلقان کرج اظهار کرد: در راستای اجرای فاز سوم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای کنترل و مهار کرونا در محله بیلقان کرج، تلاش‌ها و ابتکارهای خوبی توسط بسیجیان این مجموعه با کمک تمام مردم محله با محوریت طرح محله مهربانی انجام شد.

وی بیان کرد: طی مدت فراگیری ویروس کرونا اقدامات بسیار خوب و شایسته‌ای در این محله با ظرفیت تمام مردم محله بیلقان رقم خورده است.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تصریح کرد: در این محله بحث فاصله‌گذاری اجتماعی، ضدعفونی کردن، فرهنگ‌سازی برای مقابله با ویروس کرونا، توجیه کسبه محله برای رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی واکسیناسیون و تدفین اموات با شیوه نامه‌های بهداشتی انجام و باعث شد به عنوان الگویی برای سایر محلات در شهر کرج و استان البرز قرار بگیرد.

وی با اشاره به اقدامات مؤثری که در راستای مهار این ویروس در محله بیلقان کرج قرار گرفت، خاطرنشان کرد: امروز گزارشی که در پیک پنجم کرونا از این محله دریافت کردیم، تنها یک نفر در کل محله بیمار کرونایی است.

سردار حیدرنیا با بیان اینکه به واسطه اقدامات خوب در خصوص ممنوعیت‌ها، محدودیت‌ها و سایر موضوعات خوبی که در محله بیلقان کرج قرار گرفته وضعیت محله مناسب و پایدار است، گفت: امیدواریم با ادامه این تلاش‌ها مطمئن باشیم ویروس در این محله و سایر محلات استان کنترل می‌شود.

وی متذکر شد: در فاز سوم طرح شهید سلیمانی بسیج هر آنچه از امکانات، تجهیزات و نیروی انسانی در اختیار دارد با کمک تمام مردم پای کار آورده تا هر چه زودتر شاهد ریشه‌کنی این ویروس باشیم.