بیماران کرونایی بستری در بیمارستان بهشتی کاشان به ۱۱۹ نفر رسید

بیماران کرونایی بستری در بیمارستان بهشتی کاشان به ۱۱۹ نفر رسید

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش تازه ترین ها، سیدعلیرضا مروجی پیش از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۵۹ هزار و ۱۶۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان اظهار داشت: در این مدت سه هزار و ۹۱۶ بیمار حاد تنفسی از دو بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل با حال عمومی خوب ترخیص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری ۲۱ بیمار حاد تنفسی در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ابراز داشت: از این تعداد ۲۱ نفر اهل شهرستان کاشان، دو نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر اهل بادرود هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه در مجموع تا به امروز ۱۱۹ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۲۹ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
وی با بیان اینکه خوشبختانه در طول شبانه روز گذشته هیچ مورد فوتی در اثر ابتلاء به بیماری کرونا گزارش نشده است، بیان کرد: با مثبت شدن جواب آزمایش ۶ مورد جدید دیگر در طول ۲۴ ساعت گذشته تعداد کل بیماران مبتلا به کرونا در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به دو هزار و ۷۴۰ مورد رسید.