بیوگرافی یاسر عرب تهیه کننده و کارگردان

بیوگرافی یاسر عرب تهیه کننده و کارگردان

یاسر عرب متولد شهریور ماه ۱۳۶۵ در شهر رشت است.وی از سال ۱۳۷۹وارد عرضه هنر شد و در زمینه کارگردانی تئاتر و بازیگری در حوزه هنری شهر بوشهر مشغول به فعالیت شد سپس جهت تحصیل دانشگاهی به شهر کرد رفت و در آنجا به فعالیت خود ادامه داد. در ادامه بیوگرافی یاسر عرب را در تازه ترین ها میخوانید

بیوگرافی یاسر عرب

در سال ۱۳۸۶ نفر برگزیده جشنواره تئاتر ماه در شهرکرد شده و فعالیت خود را در این رشته ادامه داد و با تمرکز‌ بر تئاتر کلاسیک با جدیت این مسیر را پیش برد. در زمینه کارگردانی تئاتر آثاری چون اتللو(۱۳۸۱)،عکس گچی(۱۳۸۵)،بیگانه(۱۳۸۲)،در جستجوی گدو(۱۳۸۷)،شماره های تقلبی (۱۳۸۹)میباشد.

وی از سال ۱۳۹۰ وارد حیطه آموزش در زمینه سینما شد و به پرورش استعداد های این رشته پرداخت و در زمینه بازیگری مقابل دوربین با ترکیب تئاتر کلاسیک و بازیگری به سبک اکتینگ یک شیوه خاص را بنیان نهاد که هنرجویان وی با پیشرفتی بسیار سریع توانستند به گونه ای از بازیگری رئال در مقابل دوربین دست پیدا کنند.

IMG 20201119 WA0011 2 1024x683 - بیوگرافی یاسر عرب تهیه کننده و کارگردان

یاسر عرب

وی پس از آن با گذراندن دوره های تخصصی در زمینه نرم افزارهای تدوین و جلوه های ویژه وارد حیطه تدوین شد و در این حیطه وارد سینمای حرفه ای شد .در زمینه تدوین آثاری چون تلقین ،عشق به جا مانده،ساحر ،اسمان خاکستری را در رزومه خود دارد. سپس وارد حیطه فیلمبرداری شد و در فیلم بیداری در خواب ،نفس عمیق،تکاپو به عنوان مدیر فیلمبرداری حضور داشت .

بیوگرافی یاسر عرب

در سال ۱۳۹۵وی در زمینه تهیه کنندگی وارد عمل شد و فیلم شهرام پاپر و بوفالوی خاکستری را تهیه کرد. از سال ۱۳۹۸ یاسر عرب پس از کسب تجربیات در ارکان تولید فیلم با جدیت وارد حیطه کارگردانی شد و فیلم محاکمه ،اسمان بنفش،اتاق مرگ و طوسی چرکتاب را ساخت. از نگرش این کارگردان اینگونه استنباط میشود که اجتماع دغدغه اصلی آثار اوست. همچنین وی در تمام این سالها فعالیت در زمینه آموزش نیروی مستعد در این هنر را نیز در برنامه داشته است