تاریخ پیشنهادی انتخابات بولینگ و بیلیارد مشخص شد

تاریخ پیشنهادی انتخابات بولینگ و بیلیارد مشخص شد

علی سلطان پور در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه فدراسیون بولینگ و بیلیارد آماده برگزاری مجمع انتخاباتی خود است، گفت: شنبه ۳۱ تیر زمان پیشنهادی فدراسیون برای تشکیل مجمع انتخاباتی است. طی نامه‌ای رسمی این تاریخ را به وزارت ورزش و دفتر امور مجامع این وزارتخانه اعلام کرده‌ایم و منتظر نظر نهایی مسئولان مربوطه هستیم.

وی با یادآوری اینکه مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ و بیلیارد در زمان مقرر اولیه لغو شد خاطرنشان کرد: طبق مقررات باید ۱۵ روز بعد از لغو آن مجمع، مجدد اقدام به تشکیل مجمع می‌کردیم و بر همین اساس تاریخ فوق را به وزارت ورزش اعلام کردیم.

دبیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد در مورد وضعیت کاندیداها برای این انتخابات گفت: تا به امروز تغییر جدیدی در وضعیت کاندیداها اعمال نشده است و حداقل از طرف وزارتخانه مساله جدیدی به فدراسیون اعلام نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از این قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون بولینگ و بیلیارد ۴ تیر برگزار شود اما آن مجمع به دلیل ترافیک کاری فدراسیون به ۱۱ تیر موکول شد. در این زمان هم اعلام دیرهنگام عدم تأیید صلاحیت هاشم اسکندری و ترک مجمع از سوی جمع کثیری از اعضای حاضر، باعث لغو آن شد.