تخفیفهای اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به مناسبت روز مادر

تخفیفهای اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران به مناسبت روز مادر

به گزارش بازرگانی مهر به نقل از روابط عمومی اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران، طبق مصوبه هیئت مدیره این اتحادیه، از ابتدای بهمن ماه سال جاری سرمایه گذارانی که در پروژه‌های تحت نظارت این اتحادیه مشارکت نمایند، تا ۵۵ درصد تخفیف در مدل‌های تعریف شده تعلق خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش ۲۵ درصد از این تخفیف به مناسبت ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها به تمامی بانوان سرمایه گذار تا ۱۰ بهمن ماه تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است متقاضیانی که سهم پروژه‌های تحت نظارت این اتحادیه را به عنوان هدیه روز زن، به نام بانوان خانواده سرمایه گذاری کنند نیز این تخفیف را بر روی بخشی از هزینه‌های سرمایه گذاری خود دریافت خواهند کرد.

بر اساس مصوبات آخرین جلسه هیأت مدیره اتحادیه تعاونی‌های عمرانی شهر تهران ۳۰ درصد تخفیف نیز به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است.

کلیه سرمایه گذارانی که تا ۲۲ بهمن ماه در این پروژه‌ها سرمایه گذاری کنند، این تخفیف ویژه را روی بخشی از هزینه‌ها دریافت خواهند کرد.

با توجه به نزدیکی میلاد حضرت زهرا (س) با ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، هر سهمی از این پروژه‌ها که به نام بانوان سرمایه گذاری شود مشمول دریافت هر دو نوع تخفیف خواهد بود.

شرایط پذیره نویسی در این پروژه‌ها به صورت اقساطی و از ۱۰ میلیون تومان تا ۱۰ میلیارد تومان تحت عنوان «طرح جامع سرمایه گذاری ملکی» تعریف شده‌اند.

مهلت پایانی استفاده از این تخفیفات حداکثر تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری بوده و غیر قابل تمدید خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۴۸۰۰۰۱۲۳-۰۲۱ تماس گرفته و یا به نشانی سایت اتحادیه etot.ir مراجعه کنید.

منبع : مهر