تراکتور فصل سختی را پشت سر می گذارد/ثبات می خواهیم

تراکتور فصل سختی را پشت سر می گذارد/ثبات می خواهیم

به گزارش خبرنگار مهر، زونیمیر سولدو در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و تراکتور تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: در جدول پرسپولیس مدعی قهرمانی است. ما با تراکتور نتایج خوبی نگرفتیم و تلاش می‌کنیم بهتر شویم. هر بازی شرایط خودش را دارد و می‌خواهیم فردا بازی بهتری داشته باشیم تا امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره روند درمان محمدرضا اخباری افزود: او با ما تمرین کرد و شرایطش بد نیست. باید با او صحبت کنم اگر آمادگی داشته باشد بازی می‌کند. به غیر از اخباری یکی دو بازیکن دیگر تیم هم مصدوم هستند و منتظر می‌شویم تا شرایط آنها را بسنجیم.

او درباره اولتیماتوم باشگاه بابت نتایجی که گرفته، گفت: زمانی که آمدم، متوجه شدم این تیم شرایط سختی دارد چون بازیکنان خوبی از تراکتور جدا شدند و باشگاه خواست تیم را به ثبات برسانم. به آن‌ها گفته بودم فصل سختی در انتظار تراکتور است. مشکل دیگر ما این است که تعدادی مصدوم داریم.

سولدو درباره روند آماده سازی تراکتور افزود: هر چهار روز یک بار با شرایط سختی که داریم باید بازی کنیم. با این حال من می‌گویم تراکتور در دیدار فردا با پرسپولیس خوب بازی خواهد کرد. ما هوادارانی داریم که یار دوازدهم هستند. برای کسب امتیاز آمده‌ایم و مسلما کار سختی هم داریم.

سرمربی تراکتور هم‌چنین درباره نقل و انتقالات این تیم خاطرنشان کرد: الان زمانی است که بازیکن خوب به سختی پیدا می‌شود. بازیکنان خوب در خدمت تیم‌هایشان هستند. همین موضوع هم درباره بازیکنان خارجی صدق می‌کند.

سرمربی سرخپوشان تبریزی تصریح کرد: یکی از مشکلات تراکتور تغییرات زیادی است که داشته و تیم به ثبات لازم نرسیده است. قولی نمی‌دهم چون تراکتور باید فصل سختی را پشت سر بگذارد و حتی با تقویت هم در این فصل به شرایط ایده آل نمی‌رسد.

منبع : مهر