تساوی ایران و سوریه در نیمه اول/ حملات کم اثر و دیوار دفاعی حریف

تساوی ایران و سوریه در نیمه اول/ حملات کم اثر و دیوار دفاعی حریف

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم ملی سوریه رفت که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این دیدار که دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران به دلیل ابتلا به کرونا نتوانست روی نیمکت حضور داشته باشد، تیم ملی ایران با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، وحید امیری، جعفر سلمانی، احمد نورالهی، میلاد سرلک(۳۰ سعید عزت اللهی)، علی قلی زاده، علیرضا جهانبخش، سامان قدوس و مهدی طارمی به میدان رفت.

در نیمه اول با این که اکثر زمان بازی در اختیار ملی پوشان ایران قرار داشت اما دفاع چند لایه سوریه که اکثر زمان بازی را در زمین خودشان دفاع می کردند اجازه نداد حمله موثری روی دروازه مهمان سوری انجام شود تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

هر چند سوریه در نیمه اول خیلی صاحب توپ نبود و در زمین خودش به دفاع مشغول بود اما در دقیقه 15 روی تعلل مدافعان ایران توسط عمرالخربین می توانست به گل برسد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

سوریه در دقیقه پایانی نیمه اول هم صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که این ضربه را عمرالخربین به زیبایی زد و بیرانوند توپ را به واکنشی تماشایی به بیرون فرستاد تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.