تقدیر نمایندگان از حضور میدانی قالیباف در مناطق محروم ایلام

تقدیر نمایندگان از حضور میدانی قالیباف در مناطق محروم ایلام

به گزارش مهر، در پایان جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی نمایندگان از حضور میدانی قالیباف در دورترین روستاها و مناطق محروم کشور برای نظارت موثر و حل مشکلات مردم تشکر کرده و اعلام نمودند: نظارت موثر و حل مشکلات مردم حلقه مفقوده فرآیند خدمتگزاری است که به لطف الهی با جدیت تمام از جانب مجلس یازدهم در حال انجام است.

متن این بیانیه را به شرح زیر است:

تشکیل مجلس یازدهم با حضور نمایندگان شریف، شجاع و انقلابی بارقه‌های امید را در دل‌های مردم عزیز کشورمان زنده کرده است. حضور میدانی شخص اول قوه مقننه به همراه نواب رئیس و رؤسای کمیسیون‌ها در دورترین روستاها و مناطق محروم کشور برای نظارت موثر و حل مشکلات مردم حلقه مفقوده فرآیند خدمتگزاری است که به لطف الهی با جدیت تمام از جانب مجلس یازدهم در حال انجام است.

روز دوشنبه هفته جاری مردم غیور مرزدار و شهیدپرور استان ایلام میزبان ریاست محترم مجلس، ریاست محترم کمیسیون کشاورزی، ریاست کمیسیون عمران و سایر همکاران بودند. میهمانان عزیز در بازدیدها و نظارت میدانی و جلسات اداری که در قدمگاه شهدای ایلام برگزار شد از نزدیک با برخی چالش‌ها و مسائل مردم آشنا شدند.

مجمع نمایندگان استان ایلام به نمایندگی از عموم مردم ولایتمدار لازم می‌داند از تشریف فرمایی مهمانان عزیز و در رأس آن جناب آقای دکتر قالیباف سپاسگزاری ویژه به عمل آورند. امیدواریم با شناختی که در این سفر از ظرفیت‌ها و مشکلات مردم استان ایلام به وجود آمد شاهد اقدامات جهادی از طرف نمایندگان مجلس انقلابی برای رفع موانع توسعه و پشتیبانی ظرفیت‌های مغفول مانده استان باشیم.