تلاش تاتنهام برای استخدام راجرز با وجود دلخوری از مربی ایرلندی

تلاش تاتنهام برای استخدام راجرز با وجود دلخوری از مربی ایرلندی

به گزارش تسنیم و به نقل از نشریه سان، با گذشت یک هفته از اخراج ژوزه مورینیو از تاتنهام، هدایت این تیم همچنان به صورت موقت برعهده رایان میسون سرمربی تیم زیر 23 ساله‌های باشگاه قرار دارد. این ماجرا قرار است تا پایان فصل ادامه داشته باشد اما در پایان فصل دنیل لوی برای استخدام جانشین قطعی آقای خاص دست به کار خواهد شد.

اولین نامی که پس از اخراج مورینیو به عنوان جانشین او مطرح شد یولیان ناگلسمان سرمربی تیم لایپزیگ بود اما این مرد 33 ساله مشتری بزرگتری مانند بایرن مونیخ دارد که در پایان فصل با سرمربی فعلی خود هانسی فلیک خداحافظی می‌کند. بنابراین تیم سفیدپوش لندن نمی‌خواهد روی گزینه‌ای حساب کند که احتمال از دست دادنش زیاد باشد.

گزینه دیگر و محتمل‌تر تاتنهامی‌ها یک بریتانیایی است که نه تنها حال و هوای لیگ برتر را بهتر می‌شناسد و سابقه مربیگری در چند تیم مختلف آن را دارد بلکه 9 سال پیش هم یکی از گزینه‌های هدایت همین سفیدپوشان لندن بود. نکته جالب درباره راجرز اما این است که تاتنهامی‌ها هنوز از دست او به خاطر اظهارنظری که 9 سال پیش انجام داد دلخور هستند. او سال 2012 که هدایت تیم سوانزی را برعهده داشت، وقتی همزمان از تاتنهام و لیورپول پیشنهاد دریافت کرد، تیم مرسی ساید را ترجیح داد و گفت از تصمیمش برای نادیده گرفتن تاتنهامی‌ها و پیوستن به لیورپول راضی است. این اعتراف او دلخوری دنیل لوی را به همراه داشت اما ظاهراً او اکنون منافع تیمش را بر عقیده شخصی خود می‌داند و قصد دارد برای استخدام مرد اهل ایرلند شمالی دست به کار شود.

لوی از قدیم جزو کسانی بوده سبک کاری راجرز را تحسین می‌کردند و تلاشش برای استخدام او هم گواه این موضوع بود اما باید دید که آیا خود راجرز هم تمایل به کار کردن در وایت‌هارت لین دارد یا ترجیح می‌دهد به قراردادش با روباه‌ها که تا سال 2025 اعتبار دارد متعهد بماند.

راجرز پس از آنکه لیورپول را تا آستانه قهرمانی در لیگ برتر رساند، به سلتیک رفت و با این تیم دو با قهرمان لیگ برتر اسکاتلند شد. او ماه فوریه سال 2019 به لسترسیتی پیوست و او اکنون جزو مدعیان اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان است. لسترسیتی فصل گذشته در پایان فصل شانس کسب این سهمیه را از دست داد. علاوه بر این راجرز توانسته لسترسیتی را بعد از 51 ساله به فینال جام حذفی برگرداند، دیداری که ماه آینده مقابل چلسی در ورزشگاه ومبلی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/