تمام بازیکنانم امروز بهترین بودند/ لیگ امسال لیگ جوانان بود

تمام بازیکنانم امروز بهترین بودند/ لیگ امسال لیگ جوانان بود

فاطمه محمدخانی در گفتگو با مهر گفت: از نظر من تیمم مقام اول را دارد چون بازیکنانم عالی کار کردند و تنها یک بدشانسی در مرحله ضربدری باعث شد بازی را واگذار کنیم وگرنه تیمی بودیم که در پنج دقیقه آخر مسابقه با اشتاد سازه توانستیم شش گل را جبران کنیم.

وی با بیان اینکه ما از ابتدای لیگ برای قهرمانی می‌جنگیدیم، درباره بهترین بازیکن تیمش در بازی امروز نیز گفت: از نظر من تمام بازیکنانم بهترین بازیکن میدان امروز بودند.

محمدخانی با بیان اینکه بچه‌ها از شروع تمرینات همدل شده بودند که امسال بتوانیم حتماً روی سکوی اولی باشیم، افزود: البته می‌شد مسابقات دور آخر لیگ بانوان را مثل لیگ برتر مردان دوره‌ای برگزار کرد اما به هر حال تیمم عالی کار کرد و نمایش بازیکنانم در بازی امروز در شأن تیم فولاد بود.

سرمربی تیم فولاد اضافه کرد: بازیکنان جوانم در سال‌های آینده حرف برای گفتن و ایستادن روی سکوهای بهتر را دارند. خوشحالم که لیگ امسال لیگ بازیکنان و مربیان جوان بود و همین امر آینده درخشانی در هندبال بانوان رقم می‌زند.

حدیثه نوروزی، بازیکن فولاد پس از پیروزی در بازی امروز مقابل تأسیسات دریایی و کسب عنوان سومی لیگ گفت: به تیم تأسیسات “خسته نباشید” می گویم که واقعاً تمام تلاش خود را در بازی امروز کرد.

وی با بیان اینکه هدفمان از ابتدای لیگ قهرمانی لیگ بود ولی متأسفانه بنا به دلایلی نشد که این عنوان را کسب کنیم، افزود: امسال تیم یکدل و یکدستی داشتیم و بچه‌ها همه تلاش و غیرت خود را به کار بردند تا عنوان سومی را به خانه ببریم.

نوروزی با بیان اینکه از باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم که تیم را به طور کامل حمایت کرد، ادامه داد: برای سال آینده قطعاً بسیار قوی‌تر از امسال استارت می زنیم و برای قهرمانی به میدان مسابقات می‌رویم.

بازیکن فولاد درباره قراردادش و فصل بعدی لیگ هم گفت: فصل بعدی لیگ به پیشنهاداتی که می‌گیرم بستگی دارد ولی تیم سپاهان باشگاه بسیار بزرگ و حرفه‌ای است و از ورزشکارانش حمایت کامل می‌کند.