تمایل تن‌هاخ به بازگشت گرین‌وود به ترکیب منچستریونایتد

تمایل تن‌هاخ به بازگشت گرین‌وود به ترکیب منچستریونایتد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ که پیش از این گفته بود بحث بازگشت میسون گرین‌وود به ترکیب این تیم در حیطه وظایف او نیست و توپ را در زمین مدیران باشگاه انداخته بود، حالا نظرش تغییر کرده و قصد دارد از ظرفیت این بازیکن برای مسابقات فصل آینده بهره ببرد. بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «سان»؛ سرمربی هلندی شیاطین سرخ و بیشتر بازیکنان منچستریونایتد در صورتی که سران باشگاه با بازگشت میسون گرین‌وود به ترکیب موافقت کنند، موافق بازگشت این مهاجم جوان به جمع خود هستند.

طبق این گزارش؛ گرین‌وود 21 ساله مشتاق است تا دوران حرفه‌ای خود را دوباره از سربگیرد، چه در منچستریونایتد باشد و چه در تیمی دیگر چون از زمانی که برای اولین بار در ماه ژانویه 2022 اتهام تجاوز به عنف علیه او مطرح شد، بازی نکرده است. اخیراً رسانه‌های انگلیسی گزارش داده بودند که مدیران باشگاه منچستریونایتد در نظر دارند فصل آینده گرین‌وود را به تیمی غیرانگلیسی قرض دهند تا تحقیقات داخلی باشگاه در مورد او تکمیل شود. از لیگ‌های اسپانیا، ایتالیا و ترکیه به عنوان محتمل‌ترین مقصد بعدی او یاد شده است.

این مهاجم انگلیسی در اواخر ماه ژانویه 2022 (بهمن 1401) متهم به ضرب شتم نامزد سابق خود شد و همین باعث شد تا باشگاه منچستریونایتد اعلام کند تا تکمیل تحقیقات داخلی این باشگاه، این بازیکن حق تمرین و بازی کردن با پیراهن این تیم را نخواهد داشت. این مهاجم انگلیسی که حالا 16 ماهی می‌شود که به دور از فوتبال حرفه‌ای‌ است، در بهمن ماه 1402 بود که از اتهامات وارده تبرئه شد.

گرین‌وود که محصول آکادمی باشگاه منچستریونایتد است و از 6 سالگی یعنی از سال 2007 در عضویت این باشگاه است، در سال 2018 بود که به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. او بازی‌های قابل‌قبولی هم از خود در منچستریونایتد ارائه کرد اما حاشیه‌هایی که او در تیم ملی فوتبال انگلیس و منچستریونایتد داشته، دوران حرفه‌ای او را که می‌توانست درخشان‌تر باشد، تحت‌الشعاع قرار داده است.

او که تا پایان ماه ژوئن 2025 تحت‌قرارداد باشگاه منچستریونایتد است، در 129 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 35 گل‌زده و 12 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/