توخل: بازی برابر اتلتیکومادرید یک آزمون بزرگ برای ماست/ تیاگو سیلوا ما را همراهی نمی‌کند

توخل: بازی برابر اتلتیکومادرید یک آزمون بزرگ برای ماست/ تیاگو سیلوا ما را همراهی نمی‌کند

به گزارش تسنیم، توماس توخل سرمربی آلمانی تیم فوتبال چلسی در نشست خبری قبل از مصاف امشب (سه‌شنبه) آبی‌پوشان لندن با اتلتیکومادرید در بخارست رومانی در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مردان خود درباره دشواری‌‌های غلبه بر حریف اسپانیایی هشدار داد.

او گفت: این بازی یک آزمون بزرگ است. حریف تیمی است که تجربه بالایی از بازی در این سطح از رقابت‌ها دارد و یک مربی باتجربه هم هدایتش می‌کند. امیدوارم که بتوانیم بهترین بازی‌مان را برابر این تیم به نمایش بگذاریم. ما به سبک همیشگی خودمان بازی خواهیم کرد و آنها هم به سبک خودشان. کاملاً مشخص است که در بازی مقابل اتلتیکومادرید باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشید. حریف تیمی جنگنده و باتجربه است و ذهنیتی خوب دارد.

چلسی در سفر به رومانی (به دلیل محدودیت در سفر شهروندان انگلیسی به سایر کشورها پس از شیوع نوع جدید ویروس کرونا در این کشور) تقریباً تمام بازیکنان خود را به استثنای تیاگو سیلوا در اختیار دارد. این مدافع برزیلی مصدوم است و نمی‌تواند به میدان برود.

 

توخل در این خصوص اظهار داشت: این بازی قطعاً برای بازیکنی در سطح و کیفیت تیاگو مناسب است، اما متأسفانه او در کنار ما نخواهد بود. او در حال حاضر در حال ریکاوری است و با ما سفر نمی‌کند. من اما بسیار خوشحالم که هم کای هاورتس و هم کریستین پولیسیچ به تیم برگشته‌اند.

تیم‌های فوتبال اتلتیکومادرید و چلسی از ساعت 23:30 امشب (به وقت تهران) به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/