توخل: حق‌مان بود ببریم اما با این تساوی هم کنار می‌آییم/ سعی می‌کنیم بازی برگشت را ببریم

توخل: حق‌مان بود ببریم اما با این تساوی هم کنار می‌آییم/ سعی می‌کنیم بازی برگشت را ببریم

به گزارش تسنیم، توماس توخل سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از تساوی یک – یک شاگردانش در خانه رئال مادرید در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، گفت: بازی را بسیار خوب شروع کردیم، خیلی هجومی و بسیار باکیفیت. حق‌مان بود که در نیمه اول برنده به رختکن برویم. ما کلی موقعیت مسلم ایجاد کردیم و کلی هم موقعیت‌های نصف و نیمه داشتیم که با دقت بیشتر در پاس‌های آخر می‌توانست ما را در شرایط بهتری برای گلزنی قرار دهد. ما حداقل باید یک گل دیگر هم می‌زدیم. متأسفانه حریف از یک ضربه ایستگاهی به گل رسید، اما جز آن هیچ موقعیت دیگری روی دروازه‌مان به وجود نیامد که بخواهیم دفاع کنیم و دیگر هیچ موقعیتی به حریف ندادیم.

سرمربی آلمانی تیم فوتبال چلسی ادامه داد: نتیجه نیمه اول کمی ناراحت‌کننده بود، اما مهم این بود که آرامش‌مان را حفظ کردیم و اعتمادبه‌نفس‌مان را از دست ندادیم. سرعت و انسجام بازی در نیمه دوم کمی اُفت کرد و شما می‌‌توانستید ببینید که بازیکنان‌مان کمی خسته شدند. به هر صورت باید با این تساوی یک – یک کنار بیاییم.

توخل افزود: در حال حاضر مشکلی که تیم ما دارد این است که زیاد توپ را لو می‌دهد. ضمن اینکه تعداد اشتباهات فنی‌مان هم بالاست. آسپیلیکوئتا، پولیشیچ و تیمو ورنر همگی خیلی خسته به نظر می‌رسیدند. با توجه به چیزی که در روند مسابقه دیدیم تصمیم به تعویض گرفتیم و به نظرمان این تعویض‌ها هم ضروری بودند. با کمی انسجام بیشتر و اعتمادبه‌نفس بالاتر می‌توانستیم نیمه اول را ببریم و در پایان برنده‌ای شایسته برای بازی باشیم. اما الان این اتفاق نیفتاده است، پس باید به فکر بردن بازی برگشت باشیم.

بازی برگشت تیم‌های چلسی و رئال مادرید چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/