توخل: قدرتمندانه وارد زمین شدیم و کار حریف را خیلی زود تمام کردیم

توخل: قدرتمندانه وارد زمین شدیم و کار حریف را خیلی زود تمام کردیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چلسی شنبه شب و در مرحله سوم جام حذفی انگلیس، کار دشواری مقابل تیم دسته پنجمی چسترفیلد نداشت و با نتیجه ۵ بر یک بر رقیب خود غلبه کرد. موضوعی که باعث تمجید توماس توخل از نگرش و نمایش آبی‌های لندن در این مسابقه شد.

توخل در نشست خبری بعد از بازی در این مورد اظهار داشت: از نگرش تیم در آغاز بازی رضایت دارم. قدرتمندانه و خوب وارد زمین شدیم و کار حریف را خیلی زود تمام کردیم. این همان چیزی بود که می‌خواستیم. ما بازیکنانی داریم که اعتمادبه‌نفس لازم را در پُست‌های خود نداشتند و زمانی که نتیجه 5 بر صفر شد، تغییرات زیادی در پُست‌های مهم ایجاد کردیم.

وی همچنین نمایش بازیکن ۱۷ ساله چلسی یعنی لِویس هال را ستود و گفت: این همان نگرش و نمایش او در تمرینات بود. لِویس عملکرد خوبی از خود ارائه کرد و شایستگی حضور در ترکیب اصلی را داشت. نیاز داشتیم که به سه مدافع خود یعنی آسپلیکوئتا، رودیگر و آلونسو استراحت بدهیم. اعضای تیم در رختکن از یکدیگر حمایت می‌کنند و این موضوع برای بازیکنان جوان خیلی خوب است. آنها باید یک پله بالاتر بیایند و توانایی خود را نشان بدهند.

سرمربی چلسی در این خصوص که دیدار با چسترفیلد بهترین زمان برای استراحت دادن به بازیکنان اصلی بود، بیان کرد: باید چنین کاری می‌کردیم و مقابل رقیب دسته پنجمی خود، به سطح متفاوتی از سرسختی نیاز داشتیم. باید دقایق بازی‌های خود را با بازیکنان به اشتراک بگذاریم و مطمئن شویم بازیکنان ما می‌توانند استراحت کنند تا در بازی‌های آینده در بهترین شرایط باشند. باید خودمان را با شرایط سازگار کنیم و بدانیم وضعیت ما می‌تواند تغییر کند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم