تیم ملی جودو ایران راهی عراق شد

تیم ملی جودو ایران راهی عراق شد

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، مسابقات بین المللی و اردوی مشترک عراق از ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در شهر بغداد برگزار خواهد شد. طبق برنامه ریزی فدراسیون عراق، مسابقات طی روزهای ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

پس از پایان تورنمنت بغداد، کشورهای حاضر در این مسابقات از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت ماه نیز در اردوی مشترک حضور خواهند داشت. در این رقابت‌ها تیم‌های ملی جودو کشورهای ایران، عراق، مراکش، تونس، ترکیه، اردن، کویت، سوریه و لیبی به صورت قطعی حضور خواهند داشت.

کیوان مهدی زاده در وزن ۶۰- کیلوگرم، حمیدرضا پاپی و حسن کهنه فرود در وزن ۶۶- کیلوگرم، محمدرضا صدیقی، وحید جدی و سهراب رخشان در وزن ۷۳ – کیلوگرم، مهدی قتحی پوراردال در وزن ۸۱- کیلوگرم، محمدرضا سعیدی مدنی در وزن ۹۰- کیلوگرم،: علی پرهیزگار در وزن ۱۰۰- کیلوگرم، حمیدرضا ملک زاده و سعید کرجی در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم ترکیب تیم اعزامی کشورمان به این رقابتها را تشکیل می‌دهند.

محسن ذکریا، علی معلومات و محمد علی محمدی مربیان تیم ملی اعزامی در این رقابت‌ها خواهند بود. مصطفی کریمی مدیرسازمان تیم‌های ملی به عنوان نماینده فدراسیون و هادی کردی به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور خواهند داشت.

آرش میراسماعیلی رئیس فدراسییون جودو و بابک مهاجری، رئیس کمیته داوران نیز کنار ملی پوشان راهی این رقابت‌ها شدند.

منبع : مهر