ثبت ۲۲ مورد جدید ابتلا کرونا در منطقه کاشان/فوت ۱ نفر

ثبت ۲۲ مورد جدید ابتلا کرونا در منطقه کاشان/فوت ۱ نفر

  • تاریخ انتشار : 1399-10-24

سیدعلیرضا مروجی در گفت‌وگو با مهر، با اشاره به مراجعه ۱۱۹ هزار و ۸۹۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: هشت هزار و ۱۵۵ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

وی با اشاره به بستری ۱۳ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۱۱ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و دو بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۳۹ و حداکثر سن آنها ۸۲ سال بوده است، ابراز داشت: هفت نفر از این افراد اهل شهرستان کاشان و سه نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل و سه نفر نیز اهل شهرستان‌های نطنز، گلپایگان و زواره بوده‌اند.

۶۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۷ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۵۲ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۱۵ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی از بستری ۲۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان کرد: ۱۷ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و سه نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.

وی بیان داشت: متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته یک مرد ۸۳ ساله در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۲ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با تست PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۳ هزار و ۱۶۶ مورد افزایش یافت.