ثبت ۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه

ثبت ۳ فوتی دیگر بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-16

به گزارش تازه ترین ها، مهدی محمدی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۵۶ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان بستری شدند که جمع موارد مثبت بستری به چهار هزار و ۸۴۶ نفر رسید و هم‌اکنون ۵۰۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.
وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۷ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۱۶ هزار و ۱۹۵ نفر رسید.
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تصریح کرد: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان سه نفر است که از این تعداد ۲ نفر مربوط به شهرستان روانسر و یک نفر مربوط به شهرستان هرسین است.وی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان در اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۶۶۴ نفر رسید.
محمدی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان ۱۳ هزار و ۷۷۹ نفر بستری و ۱۲ هزار و ۶۱۴ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.
گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۶ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۱۰ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.