جانی دپ بار دیگر در دادگاه شکست خورد

جانی دپ بار دیگر در دادگاه شکست خورد

دادگاهی در بریتانیا روز پنجشنبه با تلاش جانی دپ، بازیگر آمریکایی برای ارائه تقاضای تجدیدنظر در حکم صادرشده در مورد نزاع های او با امبر هرد، همسر سابقش مخالفت کرد.

بنا به تصمیم دادگاه احتمال موافقت با درخواست ستاره ۵۷ ساله مجموعه فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» برای تجدیدنظر در حکم صادره وجود ندارد. جانی دپ قصد داشت حکم صادرشده در رد دادخواستش علیه روزنامه «سان» را به چالش بکشد. او از این روزنامه که وی را در جریان پوشش ماجرای اختلافاتش با امبر هرد «شوهری با دستِ بزن» توصیف کرد بود شکایت کرد.

اندرو نیکول، قاضی دادگاه رسیدگی به شکایت جانی دپ از روزنامه «سان» ماه نوامبر گذشته ادعاهای این رسانه علیه ستاره هالیوود را از نظر محتوایی «درست» تشخیص داده بود. طبق حکم دادگاه جانی دپ به همسر سابقش «تعرض جسمی» کرده بود و سه بار نیز باعث شده بود که امبر هرد برای جانش احساس خطر کند.

وکلای مدافع جانی دپ هفته گذشته در جلسه استماع دادگاه مدعی شده بودند که اندرو نیکول منصفانه به شکایت موکلشان از روزنامه «سان» رسیدگی نکرده است. آنها همچنین تاکید کرده بودند که امبر هرد شاهد قابل اعتمادی برای دادگاه محسوب نمی شود.

جانی دپ و امبر هرد در جریان فیلمبرداری «خاطرات عجیب و غریب» در سال ۲۰۱۱ با یکدیگر آشنا شدند. آنها ماه فوریه سال ۲۰۱۵ در لس آنجلس با یکدیگر ازدواج کردند. امبر هرد یک سال بعد درخواست طلاق از جانی دپ را ارائه کرد و طلاق آنها از سال ۲۰۱۷ جنبه رسمی پیدا کرد.

هر دو نفر تابستان گذشته در جریان جلسات دادگاه یکدیگر را به «فریبکاری»، «خشونت خانگی» و «تلاش برای کنترل دیگری» در طول دوره ازدواجشان متهم کردند.