جمعیت الوفاق بحرین: خائنان به بیت المقدس، مکه را هم واگذار خواهند کرد

جمعیت الوفاق بحرین: خائنان به بیت المقدس، مکه را هم واگذار خواهند کرد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-25

به گزارش گروه بین‌الملل تازه ترین ها، شیخ «حسین الدیهی» نائب رئیس جمعیت الوفاق بحرین بعنوان بزرگترین گروه معارض بحرینی، گفت که بحرینی‌ها تا ابد در کنار فلسطینی‌ها هستند.

او در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین توافقات سازش با رژیم صیهونیستی را سقوط سازشکاران عنوان کرد و گفت که آن‌ها تا کنون یک روز هم د رکنار مردم فلسطین نبودند.

الدیهی افزود: همواره در کنار مردم فلسطین در یک جبهه خواهیم ماند و هیچ زمانی طرف جریان ذلت و خواری را نخواهیم گرفت و از اینکه نام بحرین در توافق سازش و حقارت آمده، متأسفیم.»

او با اشاره به امضای توافق سازش در کاخ سفید که قرار است امروز انجام شود، گفت که به بهانه صلح می‌خواهند قدس شریف را دفن کنند.

این معارض بحرینی تأکید کرد که هر کسی از قدس دفاع کند، گویی از مکه دفاع کرده است و هر کسی که امروز پشت به قدس می‌کند، فردا روز مکه را نیز واگذار خواهد کرد.

حسین الدیهی سپس گفت که فلسطین همواره جزو اصول ثابت جمعیت الوفاق و انقلابیون بحرین خواهد ماند.

جمعیت الوفاق بحرین شامگاه یکشنبه اعلام کرده بود که حکومت آل خلیفه نهادهای دینی، ورزشی و مدنی بحرین را مجبور کرده است تا در حمایت از سازش بیانیه بدهند.

از جمعه گذشته که دونالد ترامپ از قصد بحرین برای سازش با رژیم صهیونیستی خبر داده، گروههای بحرینی به شدت به مخالفت با این تصمیم رژیم منامه برخواسته‌اند.

روز گذشته  «ابراهیم العرادی» مدیر دفتر سیاسی جنبش «ائتلاف جوانان ۱۴ فوریه» از افکار عمومی جهانی خواست تا سازش با رژیم صهیونیستی را به نام بحرین ندانند و این اقدام صرفا از سوی آل خلیفه انجام گرفته است.

انتهای پیام/م