جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نقض قوانین بین المللی است

جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نقض قوانین بین المللی است

به گزارش مهر به نقل از النشره، «نبیل ابو ردینه» سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین به جنایت اخیر نظامیان صهیونیست در کرانه باختری واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین در این زمینه تصریح کرد: جنایات رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان نقض قوانین بین المللی است. بدون شک تداوم ارتکاب این جنایتها به افزایش تنش های خطرناک منجر می شود.

سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مسئول پیامدهای افزایش تنش ها در کرانه باختری و قدس اشغالی است، گفت: جامعه جهانی برای توقف جنایات تل آویو باید اقدامی انجام دهد.

گفتنی است، نیروهای اطلاعاتی فلسطین بامداد امروز پنجشنبه با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری درگیر شدند. این درگیری در شهر «جنین» اتفاق افتاد. به دنبال درگیری شدید نیروهای اطلاعاتی فلسطین با نظامیان رژیم صهیونیستی ۳ فلسطینی به شهادت رسیدند. «أدهم یاسر توفیق علیوی» ٢٣ ساله و «تیسیر محمود عثمان عیسة» ٣٣ ساله ازجمله شهدای فلسطینی هستند.

در همین ارتباط، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که به دنبال درگیری‌های مذکور شماری از فلسطینیان نیز زخمی شدند. برخی منابع ازجمله شبکه الجزیره نیز اعلام کردند که یک افسر صهیونیست در جریان درگیری با نیروهای فلسطینی به هلاکت رسیده است.