جنبش «فتح» فلسطین:حکام عرب برای ماندن در قدرت خیانت می‌کنند

جنبش «فتح» فلسطین:حکام عرب برای ماندن در قدرت خیانت می‌کنند

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-06-22

به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، «منیر الجاغوب» رئیس دفتر اطلاع‌رسانی کمیساریای بسیج و سازماندهی جنبش فتح ضمن محکوم کردن اعلام توافق میان بحرین و رژیم صهیونیستی تاکید کرد که حکام عرب ادامه حکومت خود را در گرو دست نشاندگی برای دولت آمریکا می‌دانند.

الجاغوب در صفحه خود در توییتر گفت: «ترامپ از توافق صلح میان اسرائیل و بحرین گفت! اگر ترامپ از برخی حاکمان عرب بخواهد که لباس‌های خود را در بیاورند و برهنه در خیابان‌های تل آویو قدم بزنند، آنها در ازای پیروزی ترامپ در انتخابات بعدی با این کار موافقت می‌کنند؛ زیرا آنها ادامه حکومت خود را در گرو دولت ترامپ می‌دانند که در زمین فساد به پا کرده است».

الجاغوب برای این مطلب خود عنوان «سازش خیانت است» برگزیده است.

ترامپ شامگاه جمعه در توییتر با اعلام عادی‌سازی روابط بین منامه و تل‌آویو نوشت: «امروز یک گشایش تاریخی دیگر اتفاق افتاد! دو دوست بزرگ ما، اسرائیل و پادشاهی بحرین به توافقی برای صلح دست پیدا کردند- بحرین دومین کشور عربی است که ظرف ۳۰ روز با اسرائیل صلح می‌کند.»

اعلام عادی‌سازی روابط بین رژیم صهیونیستی و رژیم آل خلیفه در حالی اعلام می‌شود که هنوز از اعلام توافق مشابه بین امارات و رژیم اسرائیل یک ماه نمی‌گذرد. آن توافق نیز به گفته ترامپ، با وساطت آمریکا حاصل شده بود.

قرار است سه‌شنبه هفته آینده مقامات امارات و رژیم صهیونیستی در مراسم امضای توافق عادی‌سازی روابط موسوم به «توافق صلح ابراهیم» حضور داشته باشند.

انتهای پیام/.