جواب معنادار کوکه به اظهارات کنایه‌آمیز گواردیولا درباره شیوه بازی اتلتیکومادرید

جواب معنادار کوکه به اظهارات کنایه‌آمیز گواردیولا درباره شیوه بازی اتلتیکومادرید

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کوکه کاپیتان تیم فوتبال اتلتیکومادرید به اظهارات پپ گواردیولا پس از بازی شب گذشته (سه‌شنبه) در خانه منچسترسیتی در دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

گواردیولا پس از پیروزی یک بر صفر تیمش به شیوه‌ای طعنه‌آمیز درباره سبک کاملاً تدافعی حریف صحبت و پیروزی خفیف و سخت تیمش را نتیجه فرو رفتن روخی بلانکو در لاک دفاعی دانست.

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی گفت: «تصور می‌کردیم که حریف با سیستم 2-3-5 بازی کند اما آنها عملاً با سیستم 5 مدافع و 5 هافبک بازی کردند. چه در ماقبل تاریخ، چه امروز یا 100 هزار سال دیگر، حمله کردن به دروازه تیمی که با سیستم 5-5 بازی می‌کند سخت بوده،‌ هست و خواهد بود، چون وقتی حریف با این سیستم بازی می‌کند، هیچ فضای خالی‌ای باقی نمی‌ماند.»

اظهارات گواردیولا به مذاق کوکه خوش نیامد و این هافبک اسپانیایی با گذاشتن یک استوری معنادار در اینستاگرام به هموطنش پاسخ داد.

در این پیام، کوکه با قرار دادن تصویر نماد باشگاه اتلتیکومادرید نوشته است: «عاشق تاریخچه‌ات هستم از ماقبل تاریخ تا به الان. افتخار می‌کنم که یک اتلتیکومادریدی هستم.»

نکته کنایه‌آمیز پیام کوکه برجسته شدن واژه «ماقبل تاریخ» است که به نظر می‌رسد او با این کار خواسته قدمت حضور منچسترسیتی در سطح اول رقابت‌های اروپایی را به سخره بگیرد.

کوکه و یارانش چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه واندامتروپولیتانو میزبان منچسترسیتی هستند و برای صعود باید حریف خود را با بیش از یک گل اختلاف شکست دهند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم