حامد حدادی بعد از خداحافظی: تصمیم سختی گرفتم

حامد حدادی بعد از خداحافظی: تصمیم سختی گرفتم

به گزارش خبرنگار مهر، پس از دیدار امروز تیم ملی بسکتبال برابر لبنان در جام جهانی ۲۰۲۳ که با شکست ملی پوشان کشورمان همراه بود، حامد حدادی از ادامه حضور در این تیم خداحافظی کرد.

این ملی پوش بسکتبال در این زمینه گفت: بعد از ۲۵ – ۲۰ سال که برای تیم ملی بازی کردم تصمیم به خداحافظی گرفتم. تصمیم سختی بود.

وی با بیان اینکه کسی از تصمیمم برای خداحافظی خبر نداشت، خاطرنشان کرد: البته هم تیمی هایم موضوع را می دانستند اما فرد دیگری از موضوع اطلاع نداشت.

حدادی تاکید کرد: تا آخرین لحظه نسبت به تصمیمم و اجرا کردن آن دو دل بودم اما بالاخره آن را عملی کردم و در پایان بازی اعلام خداحافظی کردم.

این ملی پوش بسکتبال تاکید کرد: تصمیم برای خداحافظی سخت و سنگین بود چون هم بسکتبال و هم تیم ملی کشورم را دوست دارم اما بالاخره یک روزی باید برفت. باید من هم می رفتم.

حدادی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه سرمایه گذاری روی بازیکنان جوان تا سه چهار سال آینده نتیجه بدهد، گفت: باید صبوری کنیم. این بازیکنان تجربه ای ندارند و تورنمنت زیادی هم ندیده اند. رئیس فدراسیون یک مسیری را آغاز کرده و همه جامعه بسکتبال باید صبوری کند تا به نتیجه برسد.