حسن یزدانی: هیچکس حق خروج از اردوی تیم ملی را ندارد

حسن یزدانی: هیچکس حق خروج از اردوی تیم ملی را ندارد

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-27

به گزارش خبرگزاری تازه ترین ها، حسن یزدانی با بیان اینکه از حضور دوباره در خانه کشتی و اردوهای تیم ملی بسیار خوشحال است، گفت: به خاطر شیوع ویروس کرونا، کشتی ۷ ماه تعطیل بود و ما به صورت انفرادی تمرینات خود را انجام می‌دادیم، خوشبختانه در شرایط آمادگی جسمانی و فنی خوبی قرار دارم و امیدوارم در این مدت کوتاه تا رقابت‌های جهانی نیز زیر نظر کادر فنی به آمادگی کامل برسم.
وی در مورد برگزاری رقابت‌های لیگ گفت: لیگ کمک خوبی به کشتی گیران چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ آمادگی حضور در مسابقات کرد و من نیز با برگزاری یک مسابقه شرایط خود را سنجیدم.
یزدانی افزود: سوت مسابقه باعث می‌شود کشتی‌گیر ۲۰ روز جلو بیافتد و برگزاری مبارزه و سرشاخ شدن با حریفان، در آماده سازی یک کشتی‌گیر بسیار مؤثر است.
دارنده مدال طلای المپیک در مورد شرایط برگزاری اردو تصریح کرد: فدراسیون همه شرایط را برای ما مهیا کرده و ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به صورت قرنطینه به تمرینات خود می‌پردازیم و هیچکس حق خروج از اردو را ندارد.
آزادکار وزن ۸۶ کیلوگرم در پایان خاطرنشان کرد: هدفی جز قهرمانی در مسابقات پیش رو ندارم و تمام تلاش خود را در این راه خواهم کرد و از مردم عزیز ایران می‌خواهم که برای موفقیت کشتی گیران در عرصه‌های پیش رو دعا کنند.