حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بیمه کننده نظام است

حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای بیمه کننده نظام است

به گزارش مهر، حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر، فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) را تبریک گفت و افزود: این ایام مبارک مصادف با روز دختر و آغاز دهه کرامت است که فرصت مناسبی برای تقوا و راز و نیایش با خداوند متعال است.

وی در ادامه به فرا رسیدن فصل برداشت محصولات کشاورزی در منطقه اشاره نمود و گفت: یکی از واجبات دین مبین اسلام پرداخت زکات است و این زکات در واقع حق و حقوق مستمندان و نیازمندان جامعه می‌باشد.

خطیب جمعه بیله سوار به انتخابات پیش رو اشاره نموده و گفت: دشمن به صورت شبانه روزی در صدد برنامه ریزی تبلیغاتی و رسانه‌ای برای جلوگیری از حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است این در حالی است که مردم با حضور حداکثری خود در جواب دندان شکنی به آنها خواهند داد.

حجت الاسلام والمسلمین عزیزی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در دنیا الگوی مقاومت و پیشرفت است و دشمن از قدرت منطقه‌ای ایران در هراس است و قدرت یافتن محور مقاومت در منطقه را برای خود بزرگترین تهدید قلمداد می‌نماید.

امام جمعه بیله سوار به مناظره‌های انتخاباتی برگزار شده از رسانه ملی اشاره نمود و گفت: برخی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظرات سخنانی بر زبان آوردند که در واقع سخنان دشمنان این نظام بود و به جای دعوت مردم به حضور حداکثری و ارائه برنامه‌های خود جهت حل مشکلات کشور به توهین و بی ادبی پرداختند.

وی به عدم رعایت اخلاق انتخاباتی در برگزاری مناظرات انتخابات ریاست جمهوری از سوی برخی نامزدها اشاره نمود و افزود: برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با به سخره گرفتن و زیر سوال بردن بی ربط و بدون سند و منطق، در صدد تنزل جایگاه روحانیت و حوزه‌های علمیه هستند و به خاطر رأی گرفتن از مردم، با هر حربه‌ای در صدد ایجاد تفرقه و دو قطبی سازی در جامعه هستند.

امام جمعه بیله سوار بیان کرد: همانند انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل، عده‌ای از رجال سیاسی مجدداً شروع به انتشار دو قطبی‌های کاذب و مخدوش کردن چهره‌های انقلابی و ارزشی نظام نموده اند اما حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب فرد اصلح و انقلابی دسیسه‌ها و توطئه‌های این افراد را نقش بر آب خواهد نمود و نظام را بیمه خواهد کرد.

وی در پایان ضمن تاکید مجدد بر انتخاب مرکزیت منطقه آزاد تجاری استان گفت: منطقه آزاد تجاری به مرکزیت شهرستان مرزی بیله سوار، آخرین شانس خروج شهرستان بیله سوار از محرومیت خواهد بود و امیدواریم این امر محقق شود.