حمله عباس جدیدی به وزیر ورزش و درخواست از رئیس قوه قضائیه!

حمله عباس جدیدی به وزیر ورزش و درخواست از رئیس قوه قضائیه!

به گزارش مهر، عباس جدیدی یکی از قهرمانانی بود که در مراسم امروز از تندیس وی در موزه ورزش با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک رونمایی شد.

زمانی که نام جدیدی برای رونمایی از تندیسش اعلام شد، وی بدون توجه به صحبت‌های مجری برنامه، میکروفن را در اختیار گرفت و صحبت‌هایی را مطرح کرد. جدیدی در مقابل وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر مسئولان حاضر که همگی ایستاده بودند، به حالت نشسته شروع به صحبت کرد!

وی بعد از گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهرداد میناوند و مرحوم علی انصاریان در بخشی از صحبت‌هایش گفت: وقتی من و علیرضا دبیر برای شرکت در انتخابات فدراسیون کشتی با رد صلاحیت رو به رو شدیم، شوکه شدم و پیگیری کردم. بارها با درب بسته اتاق وزیر ورزش و کمیته ملی المپیک رو به رو شدم.

جدیدی به وزیر ورزش اشاره کرد و ادامه داد: امروز وزیر ورزش را دیدم که با کت و شلوار اینجا ایستاده‌اند. تلفن‌ها هم پاسخ داده نشد. به قول موحد، دل پر خونی دارم‌!

وی تاکید کرد: به عنوان یک عضو کوچک از جامعه حقوقی کشور خلاء وجود یک محکمه تخصصی در ورزش را احساس می‌کنم و از آقای رئیسی، رئیس قوه قضاییه تقاضا دارم که در برپایی دادگاه تخصصی ورزش به جد دستور دهند. انسجام بین ورزش و ورزشکار که همیشه شعار آن داده می‌شود، پرهیز از سلیقه کاری‌ها و انسجام کمیته انضباطی محقق نمی‌شود جز با محاکم قضایی ورزش.