خاوازی درباره عدم ساماندهی بازار نهاده‌های کشاورزی تذکر گرفت

خاوازی درباره عدم ساماندهی بازار نهاده‌های کشاورزی تذکر گرفت

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-02

فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز (یکشنبه 2 آذر 99) مجلس توسط روح‌الله متفکر آزاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

علیرضا ورناصری نماینده مردم مسجدسلیمان به اتفاق 24 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار تسریع در رفع مشکلات سامانه جامع تجارت شدند.

کمال حسین پور نماینده مردم سردشت به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری ضرورت تسریع در احداث موزه صلح سردشت به عنوان اولین شهر قربانی سلاح‌های شیمیایی در جهان و به وزیر جهاد کشاورزی ضرورت تسریع در ساماندهی بازار نهاده‌های کشاورزی و دامی برای جلوگیری از افزایش قیمت محصولات کشاورزی و دامی را متذکر شد.

احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور به وزیر کشاورزی به خاطر عدم شفافیت وزارت جهاد کشاورزی در اعلام ضوابط و مقررات میزان و نحوه ساخت و ساز مجاز در اراضی کشاورزی و عدم توجه به حق قانونی مردم برای اطلاع از ضوابط تذکر داد.

جلیل رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار تسریع در تامین و توزیع عادلانه نهاده‌های دامی جهت جلوگیری از آسیب جدی به دامداران و مرغداران شد.

حسین حق‌وردی نماینده مردم شهریار به اتفاق 60 نفر دیگر از نمایندگان به وزیر علوم خارجه لزوم احضار سفیر فرانسه و اعتراض شدید به جسارت رئیس جمهور این کشور به ساحت مقدس حضرت نبی اکرم(ص) را متذکر شدند.

پرویز محمدنژاد، نماینده مردم لنگرود در تذکری به وزیر صنعت خواستار راه اندازی مجدد بسیاری از کارخانجات و بنگاه‌های تولیدی رهاشده در کشور شد.

نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد به اتفاق 30 نفر دیگر از نمایندگان در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت عنوان کردند که چرا با وجود ورشستگی برخی شرکت‌های تولیدی و نداشتن فعالیت تولیدی پروانه بهره‌برداری آنها توسط وزارت صمت ابطال و مجوز برای متقاضیان جدید صادر نمی‌شود.

انتهای پیام/