خط خوردن نام داوران بازی منچستریونایتد- ولورهمپتون از قضاوت در هفته دوم

خط خوردن نام داوران بازی منچستریونایتد- ولورهمپتون از قضاوت در هفته دوم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و ولورهمپتون شب گذشته (دوشنبه) در آخرین بازی هفته اول فصل جدید مسابقات لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اوالدترافورد به مصاف هم رفتند و این شاگردان اریک تن‌هاخ بودند که موفق شدند با تک‌گل رافائل واران به برتری یک بر صفر برسند. دقایق پایانی این بازی یک صحنه بحث برانگیز داشت که به اعتقاد کارشناسان باید یک پنالتی به سود گرگ‌ها گرفته می‌شد.

در وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم آندره اونانا دروازه‌بان کامرونی منچستریونایتد چند گام به رو جلو برداشت و به سمت ساشا کالادزیچ و کریگ داوسون دو بازیکن ولورهمپتون شیرجه زد که در این بین با کالادزیچ برخوردی داشت. در تصاویر آهسته مشخص است دستان اونانا که شب گذشته اولین بازی لیگ برتری‌اش را برای منچستریونایتد انجام داد، توپ را لمس نمی‌کند و در عوض با بازیکن ولوز برخوردی دارد اما داور با وجود استفاده از VAR این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

در پی این اتفاق کمیته داوران حرفه‌ای انگلیس (PGMOL) تصمیم گرفت نام سایمون هوپر داور بازی شب گذشته، مایکل سایلزبری کمک‌داور او و ریچارد وست داور VAR (کمک‌داور ویدئویی) بازی شب گذشته را در لیست داوران هفته دوم قرار ندهد. سایلزبری پیش از این در ماه آوریل به دلیل اشتباهات در جریان شکست بحث‌برانگیز برایتون مقابل تاتنهام، موقتاً از قضاوت کنار گذاشته شده بود.

انتهای پیام/