خمسه: حمایت نکنند مجبورم به سراغ شغل دیگری بروم/ از انصراف باریج اسانس تعجب کردم

خمسه: حمایت نکنند مجبورم به سراغ شغل دیگری بروم/ از انصراف باریج اسانس تعجب کردم

فاطمه شعبان خمسه با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: من تعجب کردم از اینکه همه عوامل باشگاه خانم بودند و از شرکت در لیگ امسال انصراف دادند. امید داشتیم که یک جایی هست که دختران را حمایت می‌کند و وقتی توقع داری این حمایت از سمت فدراسیون انجام شود به عنوان حامی نباید پشت دختران را خالی کنیم.

وی افزود: سه سال با این تیم کار کردم و سه سال خوب را گذراندم یعنی کاملا حمایت می‌کردند و آرامش برقرار و برنامه ریزی کامل بود. به عبارت دیگر همه چیز خوب بود، اما حیف بود که این اسپانسر خوب از دست برود.

 سرمربی سابق تیم والیبال بانوان باریج اسانس کاشان  از نبود این تیم باشگاهی در لیگ والیبال بانوان ابراز تاسف کرد و گفت: دختران خیالشان راحت بود، چون برخی باشگاه‌های خصوصی ضمانت اجرایی ندارند همانطور که در گذشته این اتفاق رخ داد و تا آخرین لحظه از ما حمایت نکردند، اما باریج اسانس کاشان باشگاهی بود که اعتباری کسب کرده و قابل اطمینان بود، اما از دست رفت.

وی انصراف باریج اسانس کاشان از لیگ برتر را ضربه به دختران والیبال دانست و اظهار داشت: توقع ما این بود که این باشگاه دختران را بیشتر درک و حمایت کند همانطور که در سه سال گذشته حمایت کرد، اما  این امر به دختران ضربه می‌زند و توقع ما از پیشرفت دختران والیبال کمرنگ می‌شود.

فاطمه شعبان خمسه ادامه داد: امیدوارم بتوانند دوباره دختران را حمایت کنند یا اسپانسرهایی مثل باریج اسانس در لیگ شرکت کرده و ماندگار شوند اینکه اسپانسری در لیگ شرکت کرده و ماندگار نیست باعث می‌شود بانوان درجا بزنند.

وی به شرایط بدی که انصراف تیم‌ها برای والیبال بانوان درست می‌کنند، اشاره و خاطرنشان کرد: هر سال تیم‌های لیگ را به 6 یا 7 یا 8  تیم افزایش می‌دهیم، اما سال بعد دو تیم انصراف می‌دهند که خیلی بد است. ما درجا می‌زنیم، اما توقع پیشرفت داریم. این درحالی است که اگر حمایت کننده‌ای نداشته باشیم پیشرفتی نمی‌کنیم. من هم به عنوان مربی که در سطح بالا مربیگری کردم مجبور می‌شوم به سراغ شغل دیگری بروم.

 

انتهای پیام/

منبع : تسنیم