دستگیری عوامل درگیری در پاساژ علاءالدین/ گرداندن متهمان در محل

دستگیری عوامل درگیری در پاساژ علاءالدین/ گرداندن متهمان در محل

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-07-16

به گزارش گروه اجتماعی تازه ترین ها؛ سردار علی ذوالقدری با اشاره به بازداشت عوامل درگیری در پاساژ علاءالدین، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت پرونده‌ای مبنی بر درگیری و نزاع دسته‌جمعی و تخریب شیشه‌های پاساژ علاءالدین، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبتهای شبانه‌روزی، محل اختفای متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی روز گذشته آنها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این پنج متهم به علت اختلافات شخصی در پاساژ علاءالدین اقدام به درگیری و نزاع دسته‌جمعی کرده بودند و چندین مغازه را در این پاساژ تخریب کردند، آنها دارای سوابق متعددی از جمله مشارکت در نزاع دسته‌جمعی منجر به ضرب و جرح، اخلال در نظم عمومی، حمل سلاح، زورگیری و حتی سرقت گوشی‌های موبایل شهروندان هستند.

وی خاطرنشان کرد: براساس دستور قاضی پرونده و در راستای عبرت‌آموزی مخلان نظم و امنیت عمومی مقرر شد، در محل وقوع نزاع با حضور متهمان و در مقابل چشم شهروندان، صحنه‌هایی از شرارت این افراد شرور بازسازی شود.

ذوالقدری بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و عاملان ناامنی خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در این رابطه اقدامات لازم صورت پذیرد.

انتهای پیام/