دولت اشرافی دلار را به ۳۰ هزار تومان رساند

دولت اشرافی دلار را به ۳۰ هزار تومان رساند

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی، گفت: ۸ سال وادادگی دولت اشرافی باعث شد که دلار از ۳ هزار تومان به ۳۰ هزار تومان برسد.

وی ادامه داد: کسانی که رقبای خود را می‌ترساندند که اگر این ها سر کار بیایند دلار گران خواهد شد، امروز ارزش پول ملی را کاهش داده و دلار بی‌پشتوانه آمریکا را تا ۳۰ هزار تومان رساندند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جای تأسف است کسی که امروز به عنوان مدعی اقتصادی در مناظرات حاضر می‌شود و خود را اقتصاددان معرفی می‌کند، در حوزه انتخابیه بنده ۵۵ واحد تولیدی را از طریق بانک‌های تحت امر خود به خاک سیاه نشانده و تعطیل کرده است.

فلاحی بیان کرد: این افراد از موسیقی پاپ و صدای شجریان که شعار کهنه ۴ سال پیش است، حرف می‌زنند و با این شعارها می‌خواهند رأی آوردند و این مسائل را نان و آب برای مردم تلقی می‌کنند.

وی تصریح کرد: کسی که مدعی اقتصاددانی کشور است، دستگاه‌های تولیدی وارداتی را توقیف و به فروش رسانده است در حالی که این دستگاه با ارز آزاد از جیب تولیدکننده وارد شده است، نه با ارز ۴۲۰۰ تومانی که خوراک سگ و گربه‌ها کرده‌اند.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مشکل اساسی کشور طبق سخنان مقام معظم رهبری نه فضای مجازی است و نه سیاست خارجی، اظهار داشت: مردم بدانند که این شعارهای فریبنده در ۴ سال پیش هم مطرح شد. امروز مشکل اساسی مردم اقتصادی و معیشت است.