دومین دوره آموزش فیلمسازی «مدرسه تصویر»  

دومین دوره آموزش فیلمسازی «مدرسه تصویر»  

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی موسسه تصویر شهر، دوره‌های جدید «مدرسه تصویر» شامل آموزش‌های تک‌رشته، فیلم‌سازی داستانی و مستند، کارگاه‌های تخصصی و اردوهای آموزشی در زمینه عکاسی و سینما است.

آموزش به علاقمندان رشته‌های عمومی و تخصصی، در ۲ گروه مبتدی و حرفه‌ای، با هدف کشف و تربیت استعدادهای هنری و فنی سینما و عکاسی اجرا می‌شود.

«عکاسی از مناظر شهری»، «عکاسی معماری»، «عکاسی مستند اجتماعی»، «عکاسی با موبایل»، «فیلم‌برداری با موبایل»، «تهیه و تولید»، «طراحی صحنه» و «فیلم‌نامه نویسی» عناوین برخی از کلاس‌های تک‌رشته است.

از دوره‌های فیلم‌سازی نیز می‌توان به «مستندسازی یک نفره» و «فیلم‌سازی با موبایل» و از کارگاه‌های سه روزه به «فیلم‌سازی شهری» و «شیوه‌های نوین فیلم‌سازی» اشاره کرد.

همچنین «مستندسازی شهری»، «فیلم‌نامه نویسی ژانر» و «عکاسی در شب» از عناوین دوره‌هایی است که در قالب اردوهای آموزشی برگزار می شود، برخی از آموزش‌ها در مدرسه تصویر با هدف اشتغال‌زایی، طی دوره‌های کوتاه مدت اجرا شده و افراد مستعد در پروژه‌های سینمایی موسسه تصویرشهر مشغول به کار می‌شوند.

شرایط و نحوه نام‌نویسی از علاقمندان دوره‌های آموزشی «مدرسه تصویر» به زودی اعلام و شروع کلاس‌ها از اواخر خرداد خواهد بود، نخستین دوره‌ی آموزشی «مدرسه تصویر» با شعار «سینما در سینما» خرداد سال گذشته در پردیس سینما گالری ملت برگزار و به هنرجویان گواهینامه پایان دوره اعطا شد.