دوناروما پشت درهای اولدترافورد

دوناروما پشت درهای اولدترافورد

به گزارش تسنیم، سایت اسپانیایی «تودو فیچاخس» اسپانیا با انتشار گزارشی مدعی شد، باشگاه منچستریونایتد به جذب جان‌لوئیجی دوناروما نزدیک شده است. طبق این گزارش، باشگاه منچستریونایتد در حال حاضر در راه جذب این دروازه‌بان ایتالیایی نسبت به رقبایی همچون یوونتوس و بایرن مونیخ در وضعیت بهتری قرار دارد.

داوید دخه‌آ دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ این فصل عملکردش همراه با فراز و نشیب‌هایی بوده و در چندین مورد اشتباهات غیرقابل قبولی داشته است و از جانب دین هندرسون دورازه‌بان انگلیسی منچستریونایتد هم تحت فشار است. مدیران منچستریونایتد حالا به نظر می‌رسد به دنبال ایجاد تغییراتی در این پست هستند و اولگنار سولسشایر هم اخیراً به دخه‌آ هشدار داده است که جایگاهش در ترکیب اصلی شیاطین سرخ تضمین شده نیست.

دونارومای 21 ساله که قرارداد کنونی‌اش با باشگاه میلان در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد، هنوز درباره تمدید قراردادش با باشگاه میلان به توافقی دست نیافته است. بر اساس گزارش روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» مدیران باشگاه میلان به دروازه‌بان ایتالیایی خود پیشنهاد قرارداد پنج ساله جدیدی با دستمزد 7.5 میلیون یورو در سال را داده‌اند، اما مینو رایولا مدیر برنامه‌های دوناروما خواهان قراردادی دو ساله با دستمزد 10 میلیون یوروست.

نشریه انگلیسی «سان» روز گذشته مدعی شده بود، سران باشگاه منچستریونایتد در حال برنامه‌ریزی برای فروش داوید دخه‌آ یا دین هندرسون در پایان فصل جاری هستند. طبق این گزارش یکی از این دو دروازه‌بان در تابستان آینده به طور قطعی یا قرضی از جمع شیاطین سرخ جدا خواهند شد و اولگنار سولسشایر به دنبال پایان دادن رقابت بین این دو دروازه‌بان اسپانیایی و انگلیسی برای ایستادن درون دروازه سرخپوشان منچستر است.

دخه‌آ 30 ساله که از سال 2011 در عضویت باشگاه منچستریونایتد است و تا سال 2023 تحت قرارداد این باشگاه انگلیسی است، در حال حاضر دروازه‌بان شماره یک شیاطین سرخ به شمار می‌رود.

فوتبال جهان (/)

انتهای پیام/