ذوب‌آهن صدرنشین اشتباهات داوری شد/ سطح داوری‌های لیگ پایین است

ذوب‌آهن صدرنشین اشتباهات داوری شد/ سطح داوری‌های لیگ پایین است

                                   
  • تاریخ انتشار : 1399-09-01

ابراهیم تقی پور مربی تیم فوتبال ذوب آهن که تیمش در تبریز و برابر ماشین سازی در حالی به تساوی یک-یک رسید که ۹۵ دقیقه ۱۰ نفره بازی کرد در گفتگو با مهر اظهار داشت: تیم ما بازی خوب و شجاعانه‌ای را در زمین حریف انجام داد و در حالی که شایسته پیروزی و کسب ۳ امتیاز بود، به تساوی در خانه حریف رسید. گرچه این نتیجه خوب است، اما حق ما نبود و باید از تبریز با ۳ امتیاز خارج می‌شدیم.

وی بیان داشت: اگر قرار باشد جدولی از اشتباهات داوری و تیم‌هایی که با ضرر از این اشتباهات امتیاز از دست می‌دهند را درست کنند، ذوب آهن با ۴ امتیاز صدرنشین این جدول خواهد بود. این انصاف نیست که تنها در همین دو هفته ابتدایی ۴ امتیاز را به دلیل اشتباهات داوری از دست بدهیم.

مربی تیم ذوب آهن گفت: در حالی که هفته اول باید مقابل فولاد پیروز می‌شدیم با اشتباه محرز داور در دقیقه ۹۷ پیروزی را با مساوی تعویض کردیم و هفته دوم هم با اشتباه داور در دقیقه یک ده نفره شدیم.

تقی پور تاکید کرد: البته ما نمی‌گوییم این اشتباهات عمدی است و تاکید می‌کنیم داوران اشتباه می‌کنند، اما متاسفانه تا امروز همه اشتباهات به ضرر ما تمام شده است. این داوری‌ها در حد لیگ برتر نیست و امیدوارم داوران محترم و زحمتکش از هفته‌های آینده با دقت بیشتری در سوت خود بدمند.

وی در ادامه بیان داشت: با اینکه از دقیقه یک ده نفره شدیم، اما با این وجود تیم ما جسورانه و شجاعانه بازی کرد و بیشتر از ۹۰ دقیقه با یک بازیکن کمتر به تیم میزبان فشار آوردیم و این نشان از قدرت تیم ما دارد.

مربی سبزپوشان تاکید کرد: حتی وقتی در دقایق پایانی بر خلاف جریان بازی گل هم خوردیم، تمرکزمان از دست نرفت و با یک بازیکن کمتر در خانه حریف توانستیم این گل را جبران کرده و از حیثیت ذوب آهن دفاع کنیم.

تقی پور گفت: ۲ امتیاز از ۲ بازی هفته اول ایده آل نیست اما با این همه اشتباهات داوری که به ضرر ما بود، باز هم نتیجه بدی برای ما به حساب نمی‌آید.