رئیس جمهور از کارگاه جمع آوری فاضلاب اهواز دیدن کرد

رئیس جمهور از کارگاه جمع آوری فاضلاب اهواز دیدن کرد

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در سفری از پیش اعلام نشده برای بررسی مشکلات زیرساختی خوزستان به استان خوزستان سفر کرد.

وی در بخش اول سفر امروز خود، به همراه وزای کشور، نیرو و جهاد کشاورزی از کارگاه جمع آوری فاضلاب منطقه کوی ملت اهواز دیدن کرد.

رئیس جمهور در این بازدید خطاب به وزرای نیرو و کشور، همچنین مسئولان استان به ویژه رؤسای آب و فاضلاب خوزستان دستوراتی برای تسریع در روند حل مشکل فاضلاب کلانشهر اهواز صادر کرد.

افزایش تعداد کارگاه‌ها برای سرعت در اجرای عملیات، و تعیین فرصت یکماهه به وزارت نیرو برای تحقیق در زمینه حل مشکل دفع آب‌های سطحی و فاضلاب در خوزستان به صورت تفکیکی و اجرای طرح موقت برای برون رفت از مشکلات بارندگی‌های پاییزه مخصوصاً در نقاط بحران زا، همچنین کوتاه کردن زمان به پایان رساندن پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز و قرار دادن روز شمار برای پیش بینی به پایان رساندن پروژه‌های آب و فاضلاب اهواز از مهمترین دستورات رئیس جمهور در این بازدید بود.

به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر، رئیس جمهور در نخستین سفر استانی صبح امروز جمعه وارد اهواز شد

جمعی از اعضای کابینه سیزدهم از جمله وزرای نیرو، کشور، جهاد کشاورزی، بهداشت و درمان و رئیس سازمان برنامه و بودجه سید ابراهیم رئیسی را در نخستین سفر استانی همراهی می‌کنند.

رسیدگی به مشکلات استان خوزستان و بررسی راهکارهای فوری این مسائل هدف این سفر یک روزه اعلام شده است.