رافائل مارکس بازگشتش به بارسلونا را تأیید کرد

رافائل مارکس بازگشتش به بارسلونا را تأیید کرد

به گزارش تسنیم، مدت کوتاهی پس از پیروزی خوان لاپورتا در انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا، اعلام شد که او قصد دارد رافائل مارکس، دفاع چپ مکزیک پیشین تیم را به این باشگاه برگرداند تا از او در پستی اجرایی کمک بگیرد.

این خبر توسط کاپیتان سابق تیم ملی مکزیک تأیید شد و او در یک مصاحبه با شبکه TUDN گفت که از لاپورتا پیشنهاد کار در یکی از تیم‌های پایه باشگاه برای فصل آینده دریافت کرده است.

مارکس 42 ساله که 3 سال قبل (8 سال پس از جدایی از بارسا) کفش‌هایش را آویزان کرد، گفت: نه گفتن به بارسلونا کار سختی است. وقتی به اسپانیا برگردم جلسه‌ای برای قطعی کردن همه چیز خواهیم داشت و اگر همه چیز همانگونه پیش برود که تا الان پیش رفته، در ماه آگوست من به بارسلونا باز خواهم گشت.

مارکس درباره پیشنهادی که از لاپورتا دریافت کرده هم گفت: این پیشنهادی که دریافت کرده‌ام می‌تواند به من در فرآیند یادگیری و کسب تجربه کمک کند، ضمن اینکه درهای ورود به یکی از بهترین باشگاه‌های دنیا برای کار در یکی از بهترین آکادمی‌های فوتبال را به رویم باز می‌کند.

مدافع سابق کاتالان‌ها درباره رابطه‌اش با لاپورتا هم گفت: من با خوان رابطه بسیار خوبی دارم. در واقع به سبب همین رابطه خوب هم به او برای پیروزی در انتخابات باشگاه کمک کردم.

انتهای پیام/