راه‌اندازی ۱۰ اردوگاه کرامت با هدف بهبود بیماری اعتیاد در کشور

راه‌اندازی ۱۰ اردوگاه کرامت با هدف بهبود بیماری اعتیاد در کشور

سردار علی فدوی در حاشیه بازدید از اردوگاه کرامت اصفهان در گفت‌وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با بیان اینکه سپاه در یک کلاً به معنای خدمت‌گذاری است، اظهار داشت: هر کجا برای خدمت به مردم نیاز باشد سپاه ورود می‌کند و همواره در کنار مردم خواهد بود.

وی با بیان اینکه بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب، سپاه نسبت به راه‌اندازی اردوگاه کرامت اقدام کرده است، ابراز داشت: برای این امر به ۱۰ استان راه‌اندازی این مرکز ابلاغ شده است که اولین آن در تهران ایجاد شد.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: این اردوگاه تاکنون علاوه بر تهران در استان‌های قم، اصفهان، کرمان، همدان، البرز و لرستان راه‌اندازی شده است.

ذات سپاه این است که در همه عرصه‌ها ورود کند

وی با بیان اینکه بودجه برای راه‌اندازی اردوگاه کرامت تخصیص یافته است، ادامه داد: ذات سپاه این است که در همه عرصه‌ها ورود کند چه در سیل و زلزله، چه در جبهه‌های دفاع از کیان مسلمانان در خارج از کشور و چه در کمک به مدیریت بیماری کرونا و ترک اعتیاد، ما مشارکت در همه امور را وظیفه خود می‌دانیم.

سردار فدوی با اشاره به اینکه ترک اعتیاد در اردوگاه‌های کرامت در چندین مرحله انجام می‌شود، اضافه کرد: سم زدایی اولیه، سم زدایی تخصصی، روان درمانی، اشتغال و جامعه پذیری در مراکز کرامت سپاه مورد توجه است تا در این زمینه افراد را به صورت کاملاً بهبود یافته به جامعه برگردانیم.

وی ادامه داد: اردوگاه‌های کرامت بر اساس نیاز جامعه در کشور توسعه خواهند یافت.