رده‌بندی ۱۲تیم لیگ برتری بسکتبال در پایان نیم فصل/مهرامِ خوش شانس

رده‌بندی ۱۲تیم لیگ برتری بسکتبال در پایان نیم فصل/مهرامِ خوش شانس

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور شامگاه دوشنبه با برگزاری یازده دیدار پیگیری شد. این دیدارها از هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست برگزار شد و بدین ترتیب نتایج به دست آمده در آنها، جایگاه تیم ها در جدول رده بندی تیم ها را نهایی کرد.

بر این اساس شهرداری گرگان با بردی که مقابل مس رفسنجان به دست آورد در صدر جدول رده بندی باقی ماند و قهرمان نیم فصل شد. در این هفته از مسابقات ذوب آهن با برتری برابر مشهدی آنها باعث سقوط آنها شد اگرچه خودش جایگاه چهارم را از دست داد چراکه در دیدار مهم و تعیین کننده ای که به میزبانی آبادان برگزار شد، نفت تیم پیروز میدان شد. در پایان این دیدار مهرام با وجود متحمل شدن شکست و با خوش شانسی از رده دوم جدول تکان نخورد. آبادانی ها اما به لطف امتیاز کامل بازی و معدل بهتر نسبت به ذوب آهن، جایگاه این تیم را در رده چهارم از آن خود کردند. در این میان تیم کاله هم با دستیابی به هشتمین برد فصل در جایگاه سوم باقی ماند .

در پایان هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر بسکتبال جایگاه تیم های آویژه صنعت مشهد، نبوغ اراک و مس کرمان در میان جدول تغییر نکرد برخلاف ته جدول که جابه جایی زیادی میان تیم ها ایجاد شد طوریکه صنایع هرمزگان با متحمل شدن شکست در اراک از رده نهم به دوازدهم سقوط کرد و رعد به لطف برتری برابر توفارقان از انتهای جدول گام بلندی به سمت جایگاه نهم برداشت.

نتایج به دست آمده در هفته یازدهم و پایانی لیگ برتر بسکتبال و جدول رده بندی در پایان نیم فصل به این شرح است:

* نفت آبادان ۷۹ – مهرام تهران ۶۴
* مس رفسنجان ۷۳ – شهرداری گرگان ۹۱
* رعد پدافند هوایی ۸۵ – توفارقان آذرشهر ۷۰
* کاله مازندران ۹۲ – مس کرمان ۷۶
* ذوب آهن اصفهان ۶۴ – آویژه صنعت مشهد ۵۳
* نبوغ اراک ۷۳ – صنایع هرمزگان ۶۵

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - رده‌بندی ۱۲تیم لیگ برتری بسکتبال در پایان نیم فصل/مهرامِ خوش شانس

منبع : مهر